<<<1 - 11 з 3329>>>


20 Листопада 2017 12:23Вісник Уряду

Урядова ініціатива захисту бізнесу підтримана

Учора, 16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування», підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра України.

Законопроект входить у пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл країни. Бізнес-асоціації визнали документ вкрай актуальним і здатним стати ефективним інструментом поліпшення умов ведення бізнесу в Україні та роботи з інвесторами.

Новий закон зупинить вал незаконних обшуків бізнесу силовиками, детально регламентує процедуру досудового розслідування і посилить відповідальність представників – силових структур за порушення встановлених правил.

Як буде

17 Листопада 2017 10:52Інформація

Роз`яснення вимог законодавства України стосовно створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю

В силу ст.19, 20 Закону №875-XII роботодавці, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб самостійно:

- реєструються у відповідних відділеннях Фонду;

- розраховують кількість робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю відповідно до нормативу, встановленого ч.1 ст.19 зазначеного Закону;

- забезпечують працевлаштування осіб з інвалідністю;

- подають Звіт про зайнятість і працевлаштування інвалідів до відповідного відділення Фонду до 1 березня року, що настає за звітним;

- сплачують адміністративно-господарські санкції в разі невиконання нормативу працевлаштування осіб з інвалідністю до 15 квітня року, що настає за звітним;

- сплачують пеню в разі несвоєчасної сплати адміністративно-господарських

16 Листопада 2017 15:15Подія

Привітали аграріїв району з професійним святом

Поважне товариство зібралося 16 листопада в обрядовій залі районного будинку культури на урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства: керівники сільгосппідприємств району, механізатори, тваринники, фермери, працівники відділу агоропромислового розвитку райдержадміністрації, запрошені гості. Висловити шану хліборобам району прийшли на свято голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд та заступник голови районної ради Юрій Крепосний.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ніна Клочок, яка висловила вдячність хліборобам району за невтомну працю, професіоналізм та любов до землі. У своєму виступі керівник аграрної галузі підвела підсумки сільськогосподарського року, результатом якого стали гарні показники в окремих сферах. Так, на сьогодні район тримає третю позицію в області по врожайності зернових і зернобобових культур - 67 цнт/га. Прогнозований вал зерна очікують на рівні

15 Листопада 2017 15:12Подія

Кращим працівникам аграрної галузі району вручили обласні відзнаки

15 листопада в Чернігівському філармонійному центрі відбулися обласні заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства. У заходах взяла участь делегація працівників і ветеранів аграрної галузі району на чолі з головою райдержадміністрації Олексієм Ракоїдом.

Серед чисельного загалу нагороджених були і троє працівників сільгосппідприємств району, які цьогоріч показали високі досягнення в роботі і були номіновані на обласні відзнаки.

Подякою голови обласної державної адміністрації були відзначені Юрій Кравченко, тракторист-машиніст СФГ «Колос» та Раїса Чміль, фахівець із земельних питань ТОВ «Егрес-Агро». Почесною грамотою обласної ради відзначено Світлану Калюх, доярку СФГ"Колос".

Детальніше про обласні заходи читайте на офіційному сайті Чернігівської ОДА: Працівників сільського господарства привітали і відзначили з нагоди професійного свята

15 Листопада 2017 14:46Анонс

У Чернігові збиратимуть кошти на устаткування для лінійного прискорювача

20 листопада в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбудеться благодійний вечір-марафон «Промінь надії» зі збору коштів на лінійний прискорювач для онкохворих. Про це сьогодні, 14 листопада, повідомили на прес-брифінгу в ОДА.

Як зазначив головний лікар обласного онкологічного диспансеру Валерій Зуб, для медзакладу вже придбано сучасний лінійний прискорювач «Еlekta», а також розпочато будівництво приміщення під нього.

Будівельні роботи проводяться з урахуванням всіх необхідних вимог, аби попередити можливі ризики небезпеки, пов’язані зі специфікою медобладнання. До речі, обіцяють завершити зовнішні будівельні роботи і встановити лінійний прискорювач вже до 1 грудня.

За словами Валерія Зуба, цей медапарат набагато безпечніший у порівнянні з гамма-терапевтичним обладнанням, яке до цього часу використовується в закладі й за останні 20 років уже вичерпало свій технічний ресурс.

Новий радіологічний апарат має значно покращити якісь надання

14 Листопада 2017 12:39Новини Чернігвщини

Роковини Батуринської трагедії

На Цитаделі Батуринської фортеці, у самому серці колишньої гетьманської столиці 13 листопада зібралися сотні містян та гостей Батурина, щоб віддати шану тисячам безневинних жертв страшної різанини, що спіткала місто на початку XVIII століття.

Як відомо, у 1708 році за наказом російського царя столицю Гетьманщини, улюблене дітище гетьмана Івана Мазепи, було втоплено в крові і знищено. Ім’я самого гетьмана піддано анафемі та затавроване печаттю зрадника. Так розплатилася Україна за своє прагнення до волі.

Сьогоднішні поминальні заходи розпочалися у храмі Воскресіння Господнього на Цитаделі Батуринської фортеці, де акафіст за загиблими здійснив митрофорний протоієрей, настоятель отець Роман.

Поминальна літія в пам’ять невинно убієнних відслужена святими отцями і біля Пам’ятника жертвам Батуринської трагедії 1708 року.

Учасники заходу поклали квіти до Пам’ятника.

До присутніх з віршем «Червоні маки» звернулася артистка обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Олена Белеванцева. Їй, як нікому, знайомий

14 Листопада 2017 10:12Актуально

Глава держави про новий Верховний Суд: Ми відкриваємо нову сторінку в історії правосуддя у нашій країні

Під час урочистої церемонії складання присяги суддями нового Верховного Суду Президент Петро Порошенко підкреслив, що сьогоднішній день надзвичайно важливий для нашої країни. «День народження принципово нового Верховного Суду. Він вперше сформований на основі конкурсу – безпрецедентно відкритого, унікального та прозорого», - наголосив Глава держави.

За словами Президента цей конкурс, з високим рівнем конкуренції, який проходив під дуже пильним наглядом громадськості, з прискіпливою перевіркою кандидатів всіма антикорупційними органами.

«Чи міг хтось уявити таке перезавантаження, скажіть мені, три роки тому? Але сьогодні Україна вже є прикладом для інших держав і щодо впровадження стандартів та правил, і щодо прозорості конкурсних процедур, і щодо відкритості та залучення громадськості», - зауважив

13 Листопада 2017 14:52Інформація

Районна газета «Поліська правда» завершила процес реформування

Газета, заснована в березні 1935 року, роздержавилася і стала незалежним виданням.

Ще у 2005 році Україна зобов`язалася перед Радою Європи реформувати державні і комунальні друковані засоби масової інформації. 11 років журналісти чекали, коли нарешті Верховна Рада ухвалить Закон про реформування. І тільки в листопаді 2015 року народні депутати більшістю голосів підтримали даний закон, а Президент Петро Порошенко підписав його.

Реформування ЗМІ планувалося здійснити у два етапи, тобто до 2018 року. Газети, які до цього часу не реформуються, будуть ліквідовані.

Колектив «Поліської правди» прийняв рішення реформуватися у другому етапі – у 2017 році. І ось 2 листопада 2017 року державний реєстратор відділу державної реєстрації Куликівської райдержадміністрації зареєстрував новостворене підприємство – товариство з обмеженою відповідальністю «Поліська правда», яке і є єдиним засновником і видавцем газети.

13 Листопада 2017 11:58Анонс

IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

23 листопада 2017 р. у м. Києві в готелі «Прем’єр Палац» Держенергоефективності проводитиме широкомасштабний спеціалізований публічний захід - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

Енергонезалежність – незмінний курс України. На цьому шляху здійснюються реформи у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. За останні 3 роки завдяки послідовним діям Уряду удосконалено законодавство та запроваджено низку стимулів для залучення інвесторів. У результаті близько 800 млн євро інвестовано в українські проекти «чистої» енергетики. На Інтерактивній карті з енергоефективності та відновлюваної енергетики України “UAMAP” зібрано нові проекти на 1,2 млрд євро.

Прийшов час розкрити на повну силу інвестиційний потенціал України у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності.

Широке впровадження проектів у цих сферах означатиме

10 Листопада 2017 15:37Вісник Уряду

Уряд запропонував знайти ефективного власника для тисячі неефективних державних підприємств

Парламент підтримав пропозицію Кабміну відновити приватизацію, але за прозорими і зрозумілими правилами, які дозволять залучити в країну реальні інвестиції

Учора, 9 листопада, Верховна Рада в першому читанні підтримала урядовий законопроект «Про приватизацію державного майна». Цей законопроект запроваджує прозору, конкурентну і зрозумілу процедуру продажу держмайна. Запуск чесної приватизації дозволить знайти ефективного власника для державних підприємств, відродити на них потужне виробництво, залучити додаткові інвестиції і створити нові робочі місця з гідною зарплатою. Приватизація також допоможе ліквідувати корупцію.

Чому Уряд пропонує відновити процес приватизації

За кількістю державних підприємств Україна займає перші місця в міжнародних рейтингах

За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, лише центральним органам виконавчої влади належать близько 3444 держпідприємств сумарною вартістю активів 1,4 трильйона гривень.

09 Листопада 2017 15:52Подія

Привітали працівників культури з професійним святом

В обрядовій залі районного закладу культури 9 листопада відбулися урочисті збори з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Тут зібрався чисельний загал представників галузі культури району: керівники і працівники клубних та бібліотечних установ району, викладачі дитячої музичної школи, майстри народного мистецтва, учасники аматорських колективів.

З вітальним словом до колег звернулася головний спеціаліст сектору культури і туризму райдержадміністрації Оксана Батицька, яка побажала у цей нелегкий для держави час тримати вже здобуту високу планку майстерності та берегти вікові традиції українського культурного етносу. Вона детально ознайомила присутніх із здобутками колективів та установ усіх напрямів сфери культури за останній рік.

Від імені районної влади працівників культури з професійним святом вітали голова районної ради Наталія Халімон та завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Лідія Чобітько. Посадовці

<<<1 - 11 з 3329>>>