<<<1 - 11 з 3082>>>


23 Березня 2017 14:37Подія

Подарунок від держави багатодітній родині Тихонових

Голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд 23 березня завітав до оселі багатодітної родини Наталії Тихонової, що проживає в селі Авдіїка, з приємною місією. Очільник району вручив родині, де виховують п'ятьох дітей, подарунок - дерев'яне двоярусне ліжко.

В рамках виконання комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2016 року за кошти обласного бюджету для багатодітних сімей, в яких виховується 5 і більше дітей, було придбано меблі та побутову техніку з метою покращення соціально-побутових умов проживання даної категорії сімей. Один з таких подарунків знайшов своє місце у затишній дитячій кімнаті родини Тихонових.

Гостей з району зустріла привітна господиня Наталія Володимирівна з донькою Діаною та наймолодшим членом родини - Андрійком. Дерев'яний будинок, де проживає багатодітна сім'я, вже не новий, але скрізь видно господаську руку молодих батьків - Натілії та Артема. Соціальну допомогу на дітей тут використовують за призначенням.

21 Березня 2017 16:13Подія

Куликівська школа стала частиною міжнародного молодіжного спортивного проекту: "Пилва- Нью-Касл-Куликівка"

Дружні зв'язки Куликівського району з Пилваським повітом Естонської Республіки продовжують стрімко розвиватися. 20-21 березня в рамках попередніх домовленостей район відвідала делегація естонських спортсменів на чолі з Президентом футбольного клубу "Лотос"(м.Пилва) Індреком Кяо. У складі делегації - Кайдо Куклі, спортивний директор футбольного клубу «Лотос», Тійю Марран, представниця Департаменту розвитку Пилваської повітової управи, менеджер проекту, Аве-Ліі Лаас та Катаріна Кіннюнен, гравці клубу «Лотос», юні тренерки.

Мета приїзду естонських колег - впровадження тристороннього проекту: "Пилва, Нью-Касл, Куликівка". Проект передбачає передачу досвіду новому поколінню молодих футболістів через проведення різноманітних спільних заходів, пошук нових можливостей співробітництва в галузі спорту і покликаний розвивати мотивацію молоді до занять спортом. Роль наставників виконуватимуть юні тренери з футбольних клубів Пилви та Нью-Касла (Великобританія).

Під

21 Березня 2017 10:09Актуально

Виступ Президента під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку

Дорогі співвітчизники!
Шановні учасники Ради регіонального розвитку!

«Розвиток». Це слово у назві нашого організаційного та дискусійного майданчику і є ключовою темою сьогоднішньої зустрічі. Воно логічно об’єднує, воно зводить до спільного знаменника всі пункти порядку денного нашої сьогоднішньої зустрічі. Питання мінімальної зарплати, її впливу на бізнес та бюджет, відновлення банківського кредитування, децентралізація, дорожня інфраструктура, реформа системи охорони здоров’я та зміни у загальній середній освіті.

Ще півтора роки тому ситуація в країні була такою, що про перспективи розвитку ми могли лише мріяти. Зараз вже є підстави говорити про те, що почалося реальне відновлення економіки і є можливість починати перехід від тактики виживання до нашої спільної державної стратегії розвитку. Змушений, втім, буду по ходу виступу детально зупинитися на ризиках, які цій стратегії загрожують. Вони здебільшого, на жаль, носять політичний характер і дуже небезпечні.

Друзі, уявіть ще три

17 Березня 2017 16:37Розвиток громадянського суспільства

Спілка жінок Куликівщини розпочала новий проект

17 березня в районному будинку культури громадська організація «Спілка жінок Куликівщини» провела тренінг на тему: “Жіноче лідерство. Формування політичного іміджу”. Цей захід проходив у рамках грантового проекту «Жінка – фактор розвитку місцевих громад» , що адмініструється ГО «МАРТ» за підтримки Європейського союзу.

Тренінг проводила кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та державної служби ЧНПУ, тренер-лектор Федерації профспілок України, член президії ЧГО “Спілка жінок України” Світлана Миколаївна Задорожна.

Учасниками освітнього заходу були члени громадської організації та активні жінки району. Час , проведений з користю, промайнув досить швидко. За цей період жінки Куликівщини отримали масу знань та позитивних емоцій. Тренінг складався з двох частин, що були зазначені у темі. Основою програми були дискусійний клуб, міні-лекції, мозковий штурм, практичні та індивідуальні заняття.

У блоці «Жіноче лідерство» жінки дізналися про суть та значення лідерства, відмінності та схожості жіночого

17 Березня 2017 11:45Анонс

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує конкурс

На виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада», затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 10.09.2015, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує проведення конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства.

Програмою на проведення конкурсу проектів у 2018 році передбачено 350 тисяч гривень. Загальний фонд конкурсу визначатиметься після затвердження обласного бюджету на 2018 рік.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі в конкурсі, становить 25 тисяч гривень.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки

15 Березня 2017 16:54Сесія районної ради

Рішення про ліквідацію Хибалівської школи поки що не прийняте

Голова райдержадміністрації депутат районної ради Олексій Ракоїд 15 березня взяв участь у пленарному засіданні десятої сесії районної ради сьомого скликання. В засіданні також взяли участь заступник голови обласної ради Арсен Дідур, депутат обласної ради Віктор Труш, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих районних установ та організацій, селищний, сільські голови.

Вела засідання голова районної ради Наталія Халімон.

Депутати затвердили низку важливих для району програм, а також розглянули питання соціально-економічного розвитку Куликівщини. Зокрема, прийнято звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік, затверджено Цільову програму територіальної оборони Куликівського району, мобілізаційної підготовки, призову громадян України до лав Збройних Сил України на 2017-2018 роки, внесено зміни до Програм відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною

13 Березня 2017 12:47Інформація

Прокуратура зобов’язала привести захисну споруду в належний для використання за цільовим призначенням стан

Вивченням органами прокуратури стану виконання вимог законодавства з питань захисту цивільного населення в умовах надзвичайних ситуацій засвідчено ряд прорахунків, насамперед, в роботі органів місцевого самоврядування в цій сфері.

Так, на балансі комунального закладу «Куликівська центральна районна лікарня» перебуває захисна споруда (протирадіаційне укриття), яка в порушення вимог Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Кодексу цивільного захисту України не утримується в належному стані та, як наслідок, не готова до розміщення людей у випадку надзвичайної ситуації.

За таких обставин Куликівським відділом Чернігівсьої місцевої прокуратури до суду заявлено позов в інтересах держави в особі управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області та сектору мобілізаційної роботи, запобігання і виявлення корупції з питань надзвичайних ситуацій апарату

13 Березня 2017 09:40Інформація

Конкурс публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує з 1 березня до 1 травня 2017 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

Для участі у конкурсі потрібно подати публіцистичні твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на розбудову державотворення та розвиток демократизації українського суспільства.

Приймаються роботи, які були опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.

Участь у конкурсі можуть взяти як окремі особи, так і творчі колективи у складі не більше п’яти осіб.

Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі двох тисяч гривень на кожну номінацію за рахунок коштів, передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Державним комітетом телебачення і радіомовлення України

09 Березня 2017 15:58Подія

Шевченківські дні в районній бібліотеці

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас, і щороку новим, неповторним.

9 березня в районній дитячій бібліотеці відбулись літературні читання "Беру Кобзар у руки знову, немов святий щоденний хліб".

Заступник директора Куликівської ЦБС по роботі з дітьми Олена Мозгова нагадала присутнім факти біографії Т.Г. Шевченка. Учні 5 класу Куликівської ЗОШ І-ІІІ ступенів читали вірші з безсмертного Кобзаря.

Як весна оновлює природу, так і поезія Тараса Шевченка оновлює наші серця, вчить бути милосердними і любити свою Україну. До уваги користувачів бібліотеки підготовлена книжкова виставка "Віч-на віч-із Шевченком".

14 березня в районній бібліотеці відбудутся літературні читання творів Т.Шевченка для старшокласників Куликівської школи "Імпреза".07 Березня 2017 11:49Вітання

Вітання голови райдержадміністрації Олексія Ракоїда з Міжнародним жіночим днем

Дорогі наші жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового свята – Міжнародного жіночого дня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Ми свідомі того, що без вашої підтримки, розуміння, ініціативності та творчої думки неможливі добрі зміни в нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте батьківський край, примножуєте його успіхи і досягнення. Саме тому ми покладаємо великі сподівання на ваш значний внесок у створення благодатної атмосфери творення, в якій маємо всі працювати.

Особливо теплі

07 Березня 2017 11:43Прес–випуск

До свята 8 Березня

Жінки складають більшість населення області (55%, або 566 тис.).

Чернігівська жінка одна з найстарших в Україні. Їй у середньому 46 років. Проживає вона переважно в міських поселеннях (64%). Городянка молодша за сільську жительку на 6 років (44 роки проти 50).

Середній вік вступу до шлюбу сучасної жінки – 30 років. Одружується вона переважно з чоловіком старшим за себе. Першу дитину найчастіше народжує у віці 20–24 роки. Проте, в останні роки все більше жінок прагнуть стати мамами в більш дорослішому віці (13% породіль у 2016р. були у віці старше 35 років). Кожну п`яту дитину в місті та кожну третю в сільський місцевості народжують жінки поза шлюбом.

Найбільш активною на ринку праці жінка є у віці 40–49 років. Традиційно вона надає перевагу зайнятості в охороні здоров`я та наданні соціальної допомоги, освіті, тимчасовому розміщуванні й організації харчування, сфері мистецтва, спорту, розваг та відпочинку, фінансовій та страховій діяльності.

За виконану роботу жінка

<<<1 - 11 з 3082>>>