<<<1 - 11 з 3593>>>


14 Грудня 2018 15:36Подія

Проведено засідання Спостережної комісії при районній державній адміністрації

Про підсумки роботи Куликівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області за 11 місяців цього року та координацію роботи  відповідних служб по соціальному патронажу осіб звільнених з місць позбавлення волі говорили на засіданні спостережної комісії, яке відбулася 14 грудня в районній державній адміністрації під головування першого заступника голови райдержадміністрації Петра Єрка.

Члени комісії та запрошені заслухали доповідь начальника Куликівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області Ольги Обабко про роботу установи за  11 місяців  поточного року.

 У співпраці із соціальними службами району центр займався соціальною адаптацією  осіб, які звільнені з місць позбавлення волі.

Головне завдання усіх служб у даному напрямку допомогти

13 Грудня 2018 17:01Подія

Про хід реалізації  у районі завдань державної регіональної політики за попередні роки, позитивний досвід та перспективи розвитку території в умовах децентралізації

Говорили на першому засіданні Ради регіонального розвитку у Куликівському районі, яке відбулося 13 грудня.

У залі засідань райдержадміністрації зібрався широкий загал представників виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники установ, підприємств та організацій, щоб підсумувати досягнення району за 2015-2018 роки та визначити стратегію розвитку на майбутнє.

Вів засідання голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд.

Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко у своєму виступі детально проаналізував тенденції розвитку району за 2015-2018 роки у розрізі основних галузей.

Останні три роки для Куликівського району стали періодом стрімкого розвитку, реформ і кардинальних змін в управлінській системі. За цей час вдалося реалізувати чимало проектів розвитку

12 Грудня 2018 16:34

Стартував Всеукраїнський тиждень права

Указом Президента України від 08 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. Він проводиться щороку в тиждень, який включає в себе 10 грудня – День прав людини. У цей пам’ятний день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН проголосила Загальну декларацію прав людини.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.09.2018 № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права» та плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права у Куликівському районі Чернігівської області, Куликівською районною державною адміністрацією розроблено програму щодо проведення протягом 4 - 18 грудня 2018 року ряду інформаційно-роз’яснювальних заходів з питань додержання і запобігання порушення основних прав та свобод людини та громадянина,

07 Грудня 2018 16:46Інформація

Куликівщина завчасно впоралася із призовом на строкову військову службу

Цьогоріч осінній призов на строкову військову службу в Україні продовжено до кінця грудня. Терміни призову продовжили у зв’язку зі збільшенням чисельності призовників для комплектування сил Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.

Відповідно до Указу Президента України під призов потрапляють громадяни України віком від 20 до 27 років.

Згідно з плановим завданням Куликівському району доведено 18 чоловік. Станом на 07 грудня Куликівщина зі встановленим завданням впоралася, поповнили лави Збройних Сил України 18 юнаків.

07 Грудня 2018 16:29Інформація

Про розвиток освітньої галузі — на Раді регіонального розвитку

«Крім того, що ми побудували нову армію, крім того, що ми захистили країну, нашим пріоритетом має бути освіта. Бо освіта — це не видатки державного бюджету. Освіта — це інвестиції держави у майбутнє», — словами Президента України розпочав свою доповідь на першому засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівської області начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький.

— Освіта є одним із найбільших секторів публічних послуг, якими користується населення, починаючи з рівня громади, — зазначив голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник. — Тож ця галузь потребує особливої уваги, адже при низькому рівні освіти чи обмеженому доступі до неї країна не може бути успішною.

Цьогоріч саме з початкової ланки стартувало

07 Грудня 2018 16:09Інформація

Рада регіонального розвитку: найкращим підґрунтям для реформ є міцна економіка

У 2018 році Чернігівщина увійшла до топ-10 областей за сприятливістю ведення бізнесу, посівши 6-7 місце в регіональному рейтингу DoingBusiness. Про це на засіданні Ради регіонального розвитку доповіла присутнім директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександра Хомик.

Серед цьогорічних позитивних тенденцій соціально-економічного розвитку області Олександра Хомик відзначила зростання виробництва продукції сільського господарства на 18,4 % (5 місце по країні); залучених капітальних інвестицій на 33,1% (5 місце в Україні) та експорту продукції на 23,6% (6 місце в Україні).

Для досягнення стратегічних цілей розвитку регіону одним з ключових інструментів є залучення інвестицій. Сумарно за 2015-2018 роки в область вкладено 21,8 млрд грн. капітальних інвестицій. Реалізовано понад

07 Грудня 2018 14:44Подія

Усі зміни в області – лише на покращення життя людей, – голова ОДА

Чим живе Чернігівщина, що вже зроблено і на чому треба зосередити зусилля – обговорили учасники Ради регіонального розвитку області. Акцент: впровадження державної регіональної політики та децентралізаційної реформи.

Присутні – керівники районів, міст, об’єднаних територіальних громад, структурних підрозділів ОДА, депутати різних рівнів.

Голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник зазначив:

– Стабільне місце нашої області в першій трійці всеукраїнського рейтингу з децентралізації – яскраве свідчення того, що ми обрали правильну стратегію розвитку.

Держава забезпечила різні механізми стимулювання відродження громад: від фінансових інструментів до права спрощеного об’єднання навколо міст обласного значення та міжмуніципального

06 Грудня 2018 16:37Подія

На підтримку полонених моряків піднято прапор ВМС

Сьогодні у День Збройних Сил України на площі селища Куликівка підняли прапор Військово-морських сил України на підтримку 24 полонених моряків російським агресором. Цей прапор піднято у знак солідарності нашим морякам, які боронили Україну.

Участь у заході взяли учні, вчителі Куликівської школи та громадськість селища.

06 Грудня 2018 12:05Інформація

В Україні розпочинається новий етап децентралізації

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив новий етап реформи децентралізації, який дає поштовх для розвитку України.

Реформа децентралізації — найуспішніша реформа в Україні. І так вважають не тільки авторитетні міжнародні експерти, а й жителі громад, які відчули на собі всі переваги децентралізації. Але є ризики для найважливішої реформи країни, тож завершити об’єднання громад слід до 2020 року.

На Форумі місцевого самоврядування Володимир Гройсман представив новий етап децентралізації, що зміцнить місцеве самоврядування і дасть поштовх для подальшого розвитку України.

Для цього треба затвердити новий адміністративно-територіальний устрій, збалансувати фінансові ресурси і повноваження громад, законодавчо закріпити права і можливості об’єднаних громад.

6 грудня – День Збройних Сил України. Справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої Світової війни. І сьогодні солдати та офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави. Саме ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, конституційні права, забезпечуєте безпеку всіх громадян України. Ви завжди на варті миру і спокою, суверенітету і територіальної цілісності держави.

У цей святковий день з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших

06 Грудня 2018 08:52Вітання

Збройні Сили України є надійним гарантом нашої майбутньої перемоги – Президент привітав українських воїнів із Днем ЗСУ

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко напередодні Дня Збройних Сил України звернувся до українських воїнів та особливо відзначив, що «вже п’ятий рік поспіль вони відзначають на передовій російсько-української війни» своє професійне свято.

Президент підкреслив, що «ця війна змусила усіх нас усвідомити масштаб загроз державній безпеці країни та мобілізуватися для протидії агресору».

«Це Ви героїчно проявили себе, обороняючи рідну українську землю. Це саме ви є армією, яка своїм потом і кров’ю робить нашу державу незалежною. Це ви щоденно демонструєте приклади мужності і самопожертви», - сказав Верховний Головнокомандувач ЗСУ.

«Бажаю

<<<1 - 11 з 3593>>>