<<<1 - 11 з 3676>>>


23 Липня 2019 15:47Інформація

Боротьба з амброзією на часі

Здавалося б, сьогодні немає людини, яка б не чула про шкідливість амброзії. Ця рослина почала інтенсивно розмножуватися на території України на початку двотисячних і вже тоді проявила свій злісний «характер», вона виявилася небезпечним алергеном. Її пилок провокує у людей алергію. Медики називають це амброзійним полінозом або сінною пропасницею. Від її пилку страждають й астматики, у яких загострюються приступи бронхіальної астми.

На амброзію наклали карантин і почали впроваджувати заходи з її ліквідації. Але, попри це, досі у боротьбі з нею люди програють. Бур’ян завойовує все нові й нові території.

Щоб ефективно боротися із амброзією полинолистою, необхідно знати, що це рослина – однорічник, який розмножується тільки насінням. Вегетуюча рослина для людини безпечна,  на відміну від квітучої. До того ж у вегетуючої рослини коріння слабке,

18 Липня 2019 16:51Інформація

Дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі і державі. Найбільша їх кількість, як правило, припадає на весняно-літній період, на вихідні і святкові дні, коли природу відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання кількості джерел загоряння. Тисячі пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях в Україні вже стали свого роду національною катастрофою.

Причинами численних пожеж у природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

У

18 Липня 2019 12:45Інформація

Літо для школярів – пора не тільки відпочинку, а й можливості задуматись над своїм професійним вибором

Так, нещодавно в  позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Деснянка» був проведений виїзний  профорієнтаційний захід для дітей, які відпочивають в таборі.

Школярі познайомилися із багатогранним професійним світом, станом та перспективами ринку праці, послугами служби зайнятості. Цікавими для дітей виявилися вправа-дискусія «Хто потрібен нашому місту» та ігри «Ланцюжок професій», «Професія на літеру» адже в ігровій формі необхідна інформація засвоюється краще та легше.

Також був проведений  конкурс малюнків «Моя майбутня професія» для дітей молодшого шкільного віку. Юні художники підійшли до завдання з усією відповідальністю та наполегливістю.

Діти захопилися процесом гри та малюванням. Серед них не було байдужих, вони із задоволенням і захопленням відгадували та розв’язували

11 Липня 2019 15:48Інформація

Зустріч з багатодітними родинами села Дроздівка

11 липня 2019 року в селі Дроздівка відбулася зустріч фахівців районних соціальних служб з багатодітними родинами та сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах. Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Людмила Клунко та заступник начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Виталій Лазар надавали роз’яснення з питань соціального захисту дітей, призначення та нарахування державних соціальних виплат. Обговорювалися питання щодо попередження насильства у сім’ї, запобігання нещасним випадкам у літній період, санаторного оздоровлення дітей, пільгового кредитування багатодітних сімей, надавались роз’яснення щодо порядку надання правової допомоги, пільг багатодітним родинам, субсидій. Фахівці надали детальні роз’яснення про порядок передачі нетелей багатодітним сім’ям,

10 Липня 2019 14:56Інформація

Лейкоз великої рогатої худоби - небезпека для людей і тварин!

План заходів з ліквідації лейкозу великої рогатої худоби у приватних господарствах населених пунктів району обговорили на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії районної державної адміністрації, яка відбулась 9 липня 2019 року. Засідання проходило під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Єрка. Участь у засіданні взяли голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд, начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Віктор Кульбако, начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Микола Мазигула, перший заступник голови Куликівської селищної ради Сергій Калашник, заступник начальника управління, начальник відділу безпечності

10 Липня 2019 09:08Інформація

Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

відбулось 9 липня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Єрка. За результатами засідання прийнято рішення про влаштування двох малолітніх дітей до сім’ї патронатного вихователя Світлани Бакшун, яка вже другий рік функціонує в смт Куликівка.

Також обговорювалося питання про стан виконання батьківських обов’язків жителькою смт Куликівка по відношенню до її неповнолітньої дочки та про доцільність позбавлення матері батьківських прав.

                                                                          За матеріалами Л.Клунко

 

27 Червня 2019 15:51Подія

Комісія з питань захисту прав дитини

Сьогодні провела своє чергове засідання під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Єрка, у якому взяли участь представники служби у справах дітей Куликівської районної державної адміністрації, заступник Куликівського селищного голови Володимир Повозник, в. о. старости с. Авдіївка Куликівської селищної ради Валерій Корявець,  директор та фахівці Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Куликівської селищної ради, патронатні вихователі.

На засіданні розглядались питання влаштування малолітніх дітей, які перебувають у сім’ї патронатного вихователя, розгляд заяв щодо призначення опіки над майном дитини-сироти та надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

Із доповіддю виступила начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Людмила Клунко.

27 Червня 2019 15:23Вітання

З визначним святом – Днем Конституції України!                

                Шановні жителі Куликівщини!

Щиро вітаємо Вас з державним святом України - Днем Конституції. Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу.

У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.
Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.

Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

Бажаємо вам здоров’я, щастя і віри у високе призначення та світле майбутнє України.

Зі

27 Червня 2019 15:14Подія

Багатодітним родинам – постійна увага

 

27 червня начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації  Людмила Клунко разом із фахівцями  служб  району Надією Бойко, Ларисою Білявською, Інною Спутай, Тетяною Пронько провела особистий виїзний прийом громадян у с. Жуківка. На зустріч прийшло 7 представників родин з дітьми, які потребують соціального захисту. Фахівцями служб були озвучені питання попередження насильства у сім’ї, попередження нещасних  випадків у літній період, про пільгове кредитування багатодітних сімей, порядок надання правової допомоги, про пільги багатодітним родинам, надання субсидій та роз’яснено порядок надання нетелей. Представниками служб роздано матеріали інформаційного характеру та соціальна реклама.

         На зустрічі була присутня в.о старости села Жуківка Наталія Дурицька, яка також  надала

26 Червня 2019 12:15Інформація

Правила поведінки на воді

 

Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку – відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

Для того, щоб відпочинок на воді приніс тільки задоволення необхідно дотримуватись певних правил, а саме:

  • Купатися можна тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.
  • Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.
  • Купатися краще в спокійну безвітряну погоду при температурі води не нижче +20°С, повітря - не нижче +24°С.
  • Після прийняття їжі купатися можна не раніше, ніж через 1,5-2 години.
  • У воду заходити слід повільно, почекати, поки тіло пристосується до температури води. Перед зануренням у воду необхідно змочити обличчя і плечі. Це особливо важливо для тих, хто купається вперше в сезоні, а також для тих, хто особливо чутливо сприймає холод.
  • У воду слід
25 Червня 2019 15:18Інформація

Оздоровлення дітей – на часі

Здорове підростаюче покоління – національне багатство кожної країни. Тож, забезпечення якісного літнього оздоровлення та відпочинку дітей Куликівщини, як важлива складова повноцінного і здорового розвитку, є одним із головних завдань виконавчої влади сьогодні.

Станом на 25.06.2019 року отримали оздоровчі та відпочинкові послуги 663 дитини, що складає 52 % (заплановано 55% -701 дитина).

У пришкільних таборах з денним перебуванням дітей отримали відпочинкові послуги 621 дитина, із них :

- 13 дітей учасників АТО;

- 13 дітей – сиріт та позбавлених батьківського піклування;

- 8 дітей - інвалідів;

- 60 дітей працівників АПК та соціальної сфери;

- 5 дітей постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС;

-

<<<1 - 11 з 3676>>>