<<<1 - 11 з 3658>>>


09 Травня 2019 15:53Подія

9 травня Україна відзначає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

За багаторічною традицією у смт Куликівка біля обеліску Слави відбулися урочисті заходи за участю громадськості селища.

Зі словами глибокої поваги до ветеранів війни та вітанням з великим святом Днем Перемоги до всіх присутніх звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Єрко, Куликівський селищний голова Наталія Халімон, військовий комісар Тарас Бондаренко та помічник народного депутата України Валерія Давиденка у районі Любов Наумець.

Присутні вшанували пам’ять героїв-визволителів хвилиною мовчання та поклали квіти до обеліску Слави. Активну участь у змістовному наповнені заходу взяли учні Куликівської школи та аматори Центру культури, дозвілля і творчості Куликівської селищної ради.

Також керівники та громадськість поклали квіти до братської могили на кладовищі, могили Героя Радянського Союзу Марка Гузя

08 Травня 2019 14:30Подія

Привітали ветеранів з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

74 роки назад відгриміли останні переможні залпи в боротьбі з нацизмом у Другій світовій війні. Все далі від нас той пам’ятний День Перемоги. Друга світова війна залишила незабутній слід в літописі практично кожної української родини. Ось чому День Перемоги був і є для народу України великим святом.

Із кожним роком все менше і менше серед нас залишається ветеранів, учасників бойових дій. У Куликівському районі сьогодні проживає тринадцять, тих, хто врятував світ від нацизму і виборов мир для нас, ми з великою шаною та вдячністю згадуємо їх поіменно:

Дейнеко Дмитро Костянтинович з села Пенязівка,

Мудрицький Микола Якович із смт Куликівка,

Хоменко Федір Іванович з села Горбове,

Глузд Іван Трохимович з села Глузди,

Сиротенко Митрофан

08 Травня 2019 09:23Інформація

За порушення іноземцями правил перебування в Україні – штрафи зараховуються до бюджету громади

Порушник міграційних правил – людина без прав та обов’язків

Мігранти, які незаконно перебувають в Україні, не можуть легально працювати та сплачувати податки, тому їхня праця зазвичай використовується у тіньових та кримінальних схемах.

Протидія нелегальній міграції – важлива робота міграційної служби та правоохоронців, спрямована на захист суспільства

Кожна країна світу дбає про дотримання законів як власними громадянами, так і іноземцями, які перебувають або проживають на її території.

В Україні взаємодія міграційної служби із правоохоронними органами удосконалюється щороку, це призводить до збільшення кількості виявлених та притягнутих до відповідальності порушників міграційних правил (Так, у 2018 році по області виявлено 265 нелегальних

07 Травня 2019 17:01Інформація

5 актуальних запитань про субсидії

1. Чи потрібно у травні повторно звертатися з документами?

Усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комуналку, у травні автоматично перепризначать субсидію на новий період. Її з травня видаватимуть готівкою: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

Тим, у кого будуть борги, буде запропоновано перейти на безготівкову монетизацію субсидій. Вона працює так https://teplo.gov.ua/news/210-5-holovnykh-zapytan-pro-monetyzatsiyu-pilh-i-subsydiy

2.Кому потрібно повторно звернутися з документами?

Повторно із Заявою та Декларацією про доходи потрібно звернутися лише тим, чиї справи розглядала Комісія, орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам, тим домогосподарствам,

26 Квітня 2019 10:29Інформація

З 1 липня зміниться вартість оформлення біометричних документів

24 квітня Урядом ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, які будуть сплачуватися після 1 липня. Зміниться також і вартість бланків згаданих документів.

Вартість оформлення документів вперше зросла починаючи з 2016 року і за підрахунками експертів таке підвищення збільшить надходження до місцевих бюджетів у 2019 році на близько 200 млн. грн., які буде спрямовано, зокрема, на виконання програм місцевого значення.

Відповідно до внесених змін, з 1.07.2019 нові суми адміністративного збору складатимуть:

При оформленні ID-картки (до 20 робочих днів) – 345 грн. (126 грн. вартість адмінпослуги та 219 грн вартість бланка), раніше 279 грн.

При оформленні ID-картки (до 10 робочих днів)

25 Квітня 2019 15:43Подія

Робочий візит представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області у смт Куликівка

25 квітня 2019 року в приміщенні Куликівської районної державної адміністрації був проведений спільний прийом громадян фахівцями Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, начальником Куликівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та приватним нотаріусом Куликівського районного нотаріального округу Чернігівської області Тимощуком В.О. для трудових колективів

На зустрічі з трудовим колективом Куликівської районної державної адміністрації та Куликівської районної ради представники обласного управління юстиції розповіли про вже відомі на сьогодні напрямки проекту

24 Квітня 2019 12:53Інформація

Навчання щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

відбулось 24 квітня 2019 року в районній державній адміністрації для фахівців державних реєстраторів районної державної адміністрації, селищної ради та нотаріусів району.

Захід провели начальник відділу та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Світлана Федчун та Надія Розшоско.

Під час семінару були розглянуті практичні аспекти діяльності державних реєстраторів та нотаріусів, обговорені проблемні питання в сфері державної реєстрації та відпрацьовано єдину позицію нотаріусів та держаних реєстраторів при вчиненні реєстраційних дій. Також у ході навчання відбувся обмін практичним досвідом державних реєстраторів

23 Квітня 2019 16:55Інформація

За зелене довкілля

У районі тривають роботи з благоустрою та озеленення територій, до яких 23 квітня долучилися працівники апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації та районної ради на чолі з першим заступником голови районної державної адміністрації Петром Єрком.

Близько двохсот саджанців-одноліток сосни та саджанців горіхового дерева висадили вздовж автодороги Куликівка-Дроздівка.

Разом з районною державною адміністрацією взяли участь працівники районного сектору Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівській області.

Роботи з озеленення населених пунктів району продовжуватимуться найближчими днями, оскільки цьому сприяють відповідні погодні умови та стан ґрунтів.

17 Квітня 2019 17:11Інформація

Про національно-патріотичного виховання

Говорили 17 квітня 2019 року на засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

Голова Координаційної ради - перший заступник голови Куликівської районної державної адміністрації Петро Єрко підкреслив, що національно-патріотичне виховання залишається одним із головних пріоритетів діяльності районної влади. Актуальність національно-патріотичного виховання громадян, особливо дітей та молоді, зумовлюється процесом консолідації та розвитку українського суспільства, сучасними викликами, що стоять перед Україною.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Куликівської районної державної адміністрації Людмила Анюховська довела до відома присутніх інформацію щодо проведених заходів з реалізації Концепції національно – патріотичного виховання у закладах

10 Квітня 2019 15:41Інформація

З 1 квітня Уряд запровадив нову соціальну допомогу багатодітним сім’ям: «1 700 гривень на третю і кожну наступну дитину»

Управління соціального захисту населення Куликівської районної державної адміністрації розпочинає прийом заяв на державну соціальну допомогу «Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях».

Виплата здійснюватиметься на кожну третю і наступну дитину щомісяця у розмірі 1700 гривень до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

Призначення і виплата допомоги здійснюється за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання особи, яка претендує на призначення допомоги.

Допомога надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною.

Документи необхідні для призначення допомоги подаються заявником особисто.

Для призначення допомоги до органу соціального захисту населення за умови пред’явлення

05 Квітня 2019 15:30Подія

Проводи на строкову військову службу до лав Збройних Сил України

5 квітня в районному будинку культури відбулися урочисті проводи на строкову військову службу до лав Збройних Сил України юнаків цьогорічного весняного призову. Цього дня Куликівщина проводжала перших шістьох юнаків з району: Руслана Спориша, Богдана Лапка, Андрія Долинця з Куликівки, Євгенія Піщура з Грабівки та Юрія Козленка з Ковчина.

З вітальним напутнім словом до майбутніх воїнів звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко.

-В Україні в усі часи поважали і цінували своїх захисників. Служіння в армії вважали почесним обовʼязком і справжнім гартом для чоловіка. Із здобуттям незалежності Україна, поклавшись на порядність держав–сусідів, знехтувала можливою військовою загрозою і не зуміла зберегти потенціал своїх Збройних Сил. Військова агресія Росії стала добрим уроком і сьогодні Українська армія в числі найсильніших

<<<1 - 11 з 3658>>>