<<<1 - 11 з 3184>>>


27 Червня 2017 16:16Подія

Всім серцем любіть Україну свою

Під таким патріотичним гаслом 27 червня на площі Куликівки відбулися урочисті збори громадськості з нагоди 21-ї річниці Конституції України. Керівництво району, учсники АТО, працівники районних установ і організацій, депутати місцевих рад, представники громадських організацій, жителі селища зібралися разом щоб віддати шану Основному Закону держави - Конституції України.

Святкового і патріотичного забарвлення заходу додавала синьо-жовта державна символіка та різнобав'я українських вишиванок, що вдягли цього дня його учасники.

Голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд та голова районної ради Наталія Халімон від імені виконавчої представницької гілок влади привітали присутніх з 21-ю річницею Конституції України, закликали пишатися тим, що саме українські козаки під керівництвом гетмана Пилипа Орлика створили першу європейську деморатичну Конституцію та наголосили на необхідності щоденної титанічної роботи над виконанням прописаних у новій Конституції України норм і постулатів. Очільники району також згадали теплими

23 Червня 2017 14:57Подія

Привітали держслужбовців району з професійним святом

Урочисте засідання з нагоди Дня державної служби відбулося 23 червня в районному будинку культури. В обрядовій залі районного закладу культури зібралися працівники апарату та відділів райдержадміністрації, фінансового управління та управління соціального захисту населення, Державної казначейської служби, Пенсійного фонду, відділу Держгеокадастру, податкової інспекції, - всі, хто представляє в районі інститут державної служби України.

Ведучі заходу розповіли присутнім про історію становлення державної служби в Україні, про її значимість і високий професіоналізм тих, хто присвятив своє життя служінню державі і людям.

З вітальним словом до колег звернувся голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд. Він зазначив, що сьогодні держслужбовці є запорукою того, що кардинальні перетворення, які відбуваються в нашій державі за останній час, можуть бути збережені і розвинуті лише за наявності досвідчених кадрів. Висококваліфіковані

22 Червня 2017 14:43Пам"ятні дати

Заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня біля Обеліску Слави у Куликівці відбувся меморіальний захід з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, голова районної ради Наталія Халімон, керівники та працівники районних установ і організацій, воїни АТО, представники громадських об'єднань, пересічні жителі Куликівки вшанували світлу пам’ять жертв війни покладанням квітів до меморіалу Слави та могил загиблих воїнів-визволителів.

- Рівно 76 років тому мирний сон наших дідів і прадідів порушив гуркіт моторів ворожих літаків і розриви снарядів і бомб. На українську землю ступив чобіт окупанта і загарбника. Цього дня для нашої держави розпочався гіркий, кривавий відлік днів і років нацистської окупації. Найкривавіша в історії Друга світова війна прийшла на українську землю, - з такими словами звернулася до присутніх розпорядник заходу директор районного будинку культури Світлана Масльонка, - Саме цей день став початком відліку непоправних людських і матеріальних

21 Червня 2017 15:54Подія

Олексій Ракоїд: "В економічному і суспільному житті району жінки посідають особливе місце"

Про це, серед іншого, наголосив голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд у своєму вітальному слові до учасниць міжрегіональної школи жінок-лідерів, які 20 червня завітали до Куликівського району.

Триденна міжрегіональна школа жінок-лідерів за участі представників громадських організацій Чернігівщини та Рівненщини проводиться 19-21 червня в рамках проекту "Жінка-фактор розвитку місцевої громади", який реалізує громадська організація "Спілка жінок Куликівщини" в партнерстві з громадськими організаціями Рівненської і Луганської областей.

В другий день роботи школи її учасниці ознайомлювалися з роботою громадських організацій Куликівського району.

Зустрічали гостей біля районного будинку культури запальним гопаком у виконанні хореографічного колективу "Колосок" дитячої музичної школи та букетами польових квітів. Вихованці дитячої музичної школи зачарували учасниць школи майстерним виконанням музичних творів на гітарі та баяні. Тут же в будинку культури відбулася

20 Червня 2017 16:33Актуально

Чернігівщина — третя в рейтингу областей за формуванням ОТГ

Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Запорізька та Дніпропетровська області — п’ятірка лідерів у рейтингу областей за формуванням спроможних територіальних громад. Про це стало відомо сьогодні, 20 червня, в ході координаційної зустрічі «Реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні: успіхи та перспективи» за участі Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Від Чернігівської області участь у заході взяли виконуюча обов’язки директора Департаменту економічного розвитку ОДА Олександра Хомик та директор відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» в області Ірина Кудрик.

Рейтинг підготував Мінрегіон за чотирма параметрами:

— кількість ОТГ (враховувалися й дані тих громад, документи яких станом на 16 червня перебувають у ЦВК для призначення перших виборів);

20 Червня 2017 16:23Подія

Готуючись до ювілею Лідії Деполович

Київські земляки заздалегідь почали підготовку до 150-літнього ювілею Лідії Деполович, який відзначатиметься у листопаді 2019 р. У цьому пересвідчилися члени делегації Куликівського району, які 20 червня відвідали столицю на запрошення Чернігівського земляцтва.

Представники Куликівщини побували на Соломянському кладовищі, де квітами і спільною заупокійною молитвою вшанували пам'ять славетної землячки.

Ще донедавна місце поховання авторки букваря вважалося невідомим. Могила була віднайдена онуком Лідії Платонівни, Олександром Чмелем, який нині мешкає в Санкт-Петербурзі. На могилі зберігся величний металевий хрест і пам’ятна табличка. А цьогоріч колишні випускники Ковчинської школи, інші члени земляцтва згуртувалися і зібрали кошти на спорудження надгробка.

Координатор заходу заступник голови Куликівського відділення Чернігівського

20 Червня 2017 15:57Офіційно

Все, що відбувається зараз в Україні, є в серці діаспори - Президент на зустрічі з українською громадою

Президент Петро Порошенко розпочав свій робочий візит до США з вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та спілкування з українською громадою.

«Більшість у світі не знали, де є Україна, не кажучи вже про Голодомор. А сьогодні не знайти в світі людини, яка б нас не любила, не поважала і не віддавала данину нашому народу», - зазначив Президент.

Глава Української держави зазначив: Україна пройшла велику відстань, незважаючи на шалені випробування і подякував українській громаді США за значні зусилля і єдність.

«Все, що відбувається зараз в Україні, є в серці діаспори. Ми це відчуваємо. І нам не потрібно звертатись за допомогою - діаспора і так робить все, що може», - сказав Президент.

Петро Порошенко зазначив, що завдяки зусиллям української громади військові,

20 Червня 2017 15:14Урядовий вісник

П’ять запитань про пенсійну реформу

Днями Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня цього року, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.

Раніше свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи висловили Міжнародний валютний фонд і Світовий банк. Цього тижня законопроект буде поданий до парламенту, аби за сприяння депутатів вже в жовтні цього року розпочати масштабні зміни вітчизняної пенсійної системи. Ці зміни дозволять збалансувати бюджет Пенсійного фонду, а головне, відновити справедливість у призначенні і виплаті пенсій.

Пенсійна реформа стосується кожного, і майбутні зміни викликають особливий інтерес громадян. До вашої уваги — п’ять найпоширеніших питань про реформу.

1. Як саме підвищаться пенсії і що зміниться в механізмі їх розрахунку?

Законопроект щодо реформування пенсійної системи вводить

19 Червня 2017 16:47Подія

ГО "Спілка жінок Куликівщини" організувала триденну міжрегіональну школу жіночого лідерства

19 червня розпочала роботу триденна міжрегіональна школа жіночого лідерства "Жінка - фактор розвитку місцевої громади". Захід проводиться в рамках однойменного грантового проекту, що реалізується ГО "Спілка жінок Куликівщини" за підтримки Європейського союзу.

Перший день школи, що проходив на базі Чернігівського навчально-методичного центру профспілок видався насиченим та змістовним. Присутні ознайомилися із громадськими організаціями-партнерками і учасниками проекту, організаціями, що працюють у сфері гендерної політики, жіночого лідерства, прав людини.

Громадську організацію "Спілка жінок Куликівщини" презентувала її голова Світлана Масльонка, ГО "МАRТ" представив керівник проектів Сергій Забара, ГО "Ліга ділових та професійних жінок України" м.Чернігів презентувала виконавчий директор організації Юлія Заїка, ГО "Єдність" м.Рівне представила керівник організації Людмила Воробей.

Тренінг " Лідерство як фактор зростання в сучасному світі" провів тренер навчально-методичного

16 Червня 2017 18:25Подія

Вперше команда держслужбовців району стала срібним призером обласної Спартакіади

16 червня дружна спортивна команда державних службовців району на чолі з головою райдержадміністрації Олексієм Ракоїдом взяла участь у ХVIІ обласній літній Спартакіаді серед державних службовців обласної, районних адміністрацій та працівників органів місцевого самоврядування Чернігівщини. Змагання проводились на спортивних майданчиках Чернігівської спортивної дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву з лижного спорту.

Вітаючи учасників змагання на офіційній церемонії відкриття Спартакіади заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова побажала всім чесної боротьби. - Нехай переможе найсильніший, - наголосила посадовець.

Право підняти Державний прапор України надали команді-переможниці минулого року – представникам Новгород-Сіверського району.

Цьогоріч 22 команди держслужбовців райнів і міст області вступили у напружену боротьбу за право сформувати зі своїх учасників збірну, яка представлятиме

16 Червня 2017 15:10Вітання голови РДА

Шановні медичні працівники !

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта гуманність благородність і професіоналізм.

Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я наших земляків, віру і надію, яку ви даруєте людям. Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави і людей.

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я,благополуччя і добра вам та родинам!

Голова районної державної адміністрації
Олексій Ракоїд

<<<1 - 11 з 3184>>>