<<<1 - 11 з 3476>>>


20 Квітня 2018 13:01Інформація

Президент закликав прискорити перехід України на цифрове мовлення

Президент Петро Порошенко під час наради закликав прискорити перехід України на цифрове мовлення.

«Хотів би (звернутися – ред.), користуючись присутністю голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення, щоб у нас загроза проведення інформаційних диверсій з використанням аналогового сигналу телебачення не була виправданням подальшого продовження аналогового мовлення українських мовників», - наголосив Глава держави. За його словами, навпаки –для протидії Росії необхідно використовувати свої технології, а для переходу до якісного цифрового мовлення українських мовників, в тому числі і вздовж кордону, обов’язково треба приймати відповідні рішення щодо переходу на цифрове мовлення.

«Прохання, щоб ми доопрацювали терміново разом з Урядом і за безпосередньою участю Міністерства

18 Квітня 2018 16:29Інформація

Дбаємо про благоустрій

У районі тривають роботи з благоустрою та озеленення територій, до яких долучаються працівники установ району, учні загальноосвітніх закладів, небайдужі громадяни.

18 квітня у дворі Куликівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. була висаджена алея сосен.

У висадці дерев узяли участь голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, працівники районної державної адміністрації, працівники дитячо-юнацької спортивної школи та учні 11-го класу Куликівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Цього ж дня близько двох тисяч саджанців-одноліток сосни висадили вздовж автодороги Куликівка-Олишівка у районі населених пунктів Куликівка та Дроздівка.

В акції саджання дерев узяли участь працівники апарату районної державної адміністрації, районної ради, відділу агропромислового розвитку, фінансового управління, відділу освіти районної державної адміністрації.

17 Квітня 2018 17:07Інформація

Президент підписав Закон щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації».

Прийняття відповідних змін та доповнень сприятиме підвищенню стану захисту та дотримання прав дитини в Україні, наблизить українське законодавство до міжнародних стандартів забезпечення захисту дитини від сексуальної експлуатації, дозволить Україні виконати рекомендації Комітету ООН з прав дитини та Європейського комітету з соціальних прав Ради Європи.

Зміни до українського законодавства з питань захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації розроблені з метою гармонізації законодавства України із положеннями Факультативного протоколу щодо

16 Квітня 2018 14:34Іфнормація

Уряд пропонує посилити відповідальність за підкуп на виборах та спотворення їх результатів

Кабмін ухвалив та направив до Верховної Ради законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства», спрямований на недопущення фальсифікації результатів виборів.

— Практика фальшування результатів виборів або скупки голосів в Україні має відійти у минуле, а за такі дії потрібно встановлювати жорстку відповідальність, — наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Важливість ініціативи, на думку Глави Уряду, беззаперечна, адже 2019 рік — рік президентських та парламентських виборів.

Законопроект передбачає встановлення кримінальної відповідальності за підкуп та надання/отримання неправомірної вигоди кандидатом або виборцем, зокрема:

– підкуп виборця або кандидата,

16 Квітня 2018 14:24Інформація

Реформування «Укрпошти» на Чернігівщині – у полі уваги уряду

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у відповідь на звернення голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча під час селекторної наради з областями про впровадження реформи децентралізації та реалізації пріоритетних проектів у 2018 році.

«Це питання дуже болюче для Чернігівщини – «Укрпошта» хоче скоротити майже 1600 людей і, фактично, не враховує у реформуванні своєї системи об’єднані територіальні громади – новий адміністративно-територіальний устрій, – звернувся до Віце-прем’єр-міністра голова облдержадміністрації. – Питання вже піднімали і на засіданні профільного комітету Верховної Ради, і в обласній раді за участі керівників підприємства, але, фактично, ні думка голів об’єднаних територіальних громад, ні обласної державної

11 Квітня 2018 15:10Іфнормація

11 квітня — Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів

Сьогодні у всьому світі відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Цей день встановлено у 1991 році згідно з рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

11 квітня 1945 року американські війська увійшли до Бухенвальду — найбільшого концтабору нацистів. Однак, визволяти в'язнів уже не було потреби. Полонені, дізнавшись напередодні, що війська союзників зовсім поруч, влаштували збройне повстання, завдяки якому гітлерівцям не вдалося приховати сліди злочинів проти людства. Після цього хвиля звільнень досягла інших концтаборів — Дахау, Освенціма, Майданека тощо.

Загалом на території Німеччини та окупованих нею держав діяло більше 14 тисяч таких фабрик смерті. За роки Другої світової війни через табори смерті пройшли 18 мільйонів людей різних

11 Квітня 2018 14:43Інформація

Аптек з «доступними ліками» стало більше

Нагадаємо, що з квітня 2017 року діє урядова програма «Доступні ліки»: пацієнти за рецептом лікаря можуть отримати безкоштовно або з доплатою медикаменти для лікування певної патології. Це серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальна астма.

З лютого цього року Кабмін розширив перелік препаратів, що входять до Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню. В оновленому переліку 239 торгових назв препаратів.

Цьогоріч на «Доступні ліки» для жителів Чернігівщині виділено понад 26,6 мільйона гривень державної цільової субвенції. Станом на 10 квітня виписано 186 903 рецепти.

Розмір відшкодування вартості ліків з початку року становить понад шість мільйонів гривень. Середня вартість рецепта склала 44,72 гривні.

Найактивніше «доступними ліками» користуються у Срібнянському районі

06 Квітня 2018 11:58Вітання

Шановні жителі Куликівщини!

Напередодні світлого Христового Воскресіння звертаюсь до Вас із вітаннями і найщирішими побажаннями здоров’я, миру і злагоди у Ваших родинах.

Це радісне свято повертає нас усіх до духовних витоків, в основі яких є вічні християнські, загальнолюдські цінності - Віра, Надія, Любов, Терпимість і Милосердя. Ці віками випробувані істини сьогодні набувають особливої ваги для нашого народу, який проходить нелегкий, але вірний шлях до гідного життя, спонукають до єднання та співпраці задля добра, миру і злагоди, задля щастя майбутніх поколінь.

Саме на нашій землі, багатій духовними традиціями, відчувається поєднання нинішньої християнської культури з тисячолітньою культурою наших предків. Як у часи зародження християнства, так і сьогодні людям потрібне свято Христового Воскресіння, як символ духовного очищення і відродження.

Поступово

06 Квітня 2018 09:33Інформація

Прем’єр-міністр назвав нові пріоритети реформи децентралізації

Про підсумки попереднього етапу реформи децентралізації і пріоритети політики регіонального розвитку Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів під час розширеної урядової наради «Децентралізація та регіональний розвиток».

Середньострокове планування

Середньострокове планування – як на рівні центрального бюджету, так і на місцевому рівні – має стати новим пріоритетом і основою нового етапу реформи децентралізації в Україні. Глава Уряду нагадав, що реформа децентралізації стартувала у квітні 2014 року. Він переконаний, що якби Донецьк, Луганськ та Крим мали сьогоднішні можливості децентралізації, то вони б розквітали, мали ресурси для того, аби дати нову якість життя громадян, і ситуація в країні була б іншою.

– Сьогодні ми маємо підбити підсумки і накреслити завдання

05 Квітня 2018 16:39Інформація

Щороку у квітні Куликівщина активно долучається до Всеукраїнської екологічної акції "За чисте довкілля"

Напередодні Великодніх свят, 5 квітня у Чистий четвер, в Куликівці та всіх селах Куликівського району закипіла активна робота по прибиранню територій.

Працівники установ та організацій наводили лад біля своїх приміщень та на закріплених територіях.

Наводити лад у своїй оселі напередодні Великодня стало доброю традицією для українців. Свій внесок у спільну справу доклали і небайдужі жителі сіл та райцентру, які взялися за прибирання своїх прибудинкових територій та господарських ділянок.

На площі Куликівки вже почали встановлення Великодньої композиції, яка створила передсвятковий настрій для жителів і гостей селища.

Загалом упродовж весняної акції (квітня-травня) в усіх населених пунктах району будуть проведені роботи з ліквідації несанкціонованих

04 Квітня 2018 17:05Інформація

Про нову систему контролю якості і безпеки харчових продуктів

говорили на нараді, яка відбулась 4 квітня 2018 року в залі засідань Куликівської районної державної адміністрації.

Захід проводили представники відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Куликівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області. У його роботі взяли участь суб'єкти господарювання району, які впроваджують діяльність у сфері виробництва та реалізації продуктів харчування.

Необхідність проведення семінару-наради була продиктована змінами у законодавстві.

Із 4 квітня цього року набрав чинності Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин», який наближає систему державного контролю за харчовою

<<<1 - 11 з 3476>>>