<<<1 - 11 з 3554>>>


19 Вересня 2018 11:55Інформація

Фізкультура і спорт в нашому житті

Фізкультура і спорт в нашому житті мають таке серйозне і видиме значення, що говорити про це просто немає потреби. Кожен може самостійно проаналізувати і оцінити їх значення в своєму власному житті. А виховання тяги до фізкультури і спорту повинне починатися з самого дитинства, продовжуватися все життя і передаватися з покоління в покоління.

Саме з цією метою відбувається будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям у Куликівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Будівництво спортивного майданчика здійснюється за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», відповідно до якої 50% коштів виділено з державного бюджету, а 50% - з районного.

На сьогодні виконано 60% робіт.

18 Вересня 2018 16:41Інформація

Чернігівська область – третя в рейтингу Мінрегіону з децентралізації

За загальним рейтинговим показником щомісячного моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, що здійснює Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Чернігівщина втримує свої позиції, посідаючи третю сходинку.

Область має 2 місце за відсотком населення ОТГ до загальної кількості населення, четверте – по двох показниках: покриття громадами площі області, а також кількість ОТГ.

Нагадаємо, що в області вже функціонують 38 об’єднаних територіальних громад.

Наприкінці серпня відповідні рішення про приєднання прийняли Новгород-Сіверська

17 Вересня 2018 16:24Подія

Привітали працівників рятувальної служби

17 вересня голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд, перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Єрко та заступник голови районної ради Юрій Крепосний привітали працівників мужньої професії з професійним святом – Днем рятівника.

Звертаючись до куликівських рятівників, керівники району зазначили що люди цієї професії несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Подякували рятувальникам за вірність обов'язку, постійну бойову готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання та реагування на них.

За сумлінну працю очільники району вручили почесні грамоти

06 Вересня 2018 16:57Інформація

Привітали ветерана війни Любов Антипову з Вересочі з 95-річчям

6 вересня свій 95-й день народження відзначила ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій Любов Кузьмівна Антипова з Вересочі.

Теплими вітаннями, Почесною грамотою, подарунками та квітами привітали ветерана голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, голова районної ветеранської організації Анатолій Мацьвійко.

Від імені громади Любов Кузьмівну вітали заступник селищного голови Володимир Повозник та виконуюча обов’язків старости сіл Вересоч та Веселе Галина Лазар. Посадовці зичили Любов Кузьмівні міцного здоров’я, оптимізму, любові і поваги від рідних і односельців, вручили іменинниці вітальну листівку від Куликівського селищного голови Наталії Халімон,

31 Серпня 2018 17:16Подія

Привітали підприємців району

Сьогодні, 31 серпня, з нагоди професійного свята Дня підприємництва, голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд та заступник голови районної ради Юрій Крепосний відвідали окремі підприємства району та привітали підприємців.

Представники влади наголосили, що саме завдяки діяльності бізнесменів наповнюється районний та місцевий бюджети.

Найбільш активних підприємців відзначено спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, а саме:

- за вагомий внесок у розвиток торгівельної сфери району Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради відзначено Литвиненка Анатолія Григоровича та Мартинюка Євгена Павловича із Куликівки;

- за вагомий внесок у розвиток агропромислової галузі району Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради відзначено Дмитренка Володимира

30 Серпня 2018 16:57Подія

Чернігівщина — на порозі відключення аналогового телемовлення

За два дні, 1 вересня, в Україні буде припинено аналогове ефірне телемовлення. Щоправда, не на всій території. Зокрема, продовжуватимуть працювати передавачі на півночі Чернігівщини.

Днями Уряд прийняв рішення не відключати до кінця року аналогове телемовлення на територіях, що межують з Російською Федерацією. Таким чином, у Чернігівській області до 31 грудня 2018 року працюватимуть передавачі у містах Чернігів, Корюківка, Новгород-Сіверський та у селищі Холми. Окрім того, продовжуватиметься трансляція телепрограм Національної суспільної телерадіокомпанії (на Чернігівщині це «UA: Перший» та «UA: Чернігів»), а також місцевих мовників, що не мають цифрових ліцензій (ДКП «Ніжинське телебачення»). Втім, з 1 січня 2019 року аналогові

29 Серпня 2018 16:14Подія

29 серпня – народний День пам’яті загиблих за свободу України

Ця дата – одна з найтрагічніших дат війни на сході України, яка назавжди викарбувалася у пам'яті та новітній історії.

Саме цього дня 2014 року українські війська виходили з іловайського оточення по так званому «зеленому коридору», зазнавши найбільших втрат через віроломні дії регулярної армії Росії.

Сьогодні відвідали могили загиблих у зоні проведення антитерористичної операції уродженців Куликівського району – Сергія Парубця з Дрімайлівки та Ігоря Сніжка з Куликівки Куликівський селищний голова Наталія Халімон, головний спеціаліст з мобілізаційної роботи, питань надзвичайних ситуацій та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Олег Клочок, представник

28 Серпня 2018 15:59Подія

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації.

Засідання проводив виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Петро Єрко. На засіданні розглядались питання порядку взаємодії суб’єктів реагування у разі виявлення небезпечних матеріалів (речовин) на території Куликівського району Чернігівської області та питання погіршення епідемічної ситуації в країні щодо захворюваності на гострі кишкові та харчові отруєння. На засіданні комісії було проаналізовано стан епідемічної ситуації в районі.

За результатами розгляду питань комісія вирішила провести комісійне обстеження закладів громадського харчування з виготовлення та реалізації вуличної їжі. Із цією метою було затверджено склад робочої

27 Серпня 2018 16:55Подія

Про засідання комісії з питань захисту прав дитини

Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко провів 27 серпня 2018 року чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Обговорено та прийнято  рішення по трьох питаннях, зокрема, щодо надання дозволу на державну реєстрацію народження дитини, визначення порядку спілкування батька з його малолітньою донькою, яка проживає з матір’ю, затвердження висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав громадянина М. по відношенню до його малолітніх дітей. Рішення по всіх питаннях прийняті членами комісії одноголосно, підготовлено відповідні проекти розпоряджень голови районної державної адміністрації.

За матеріалами служби у справах дітей
районної державної адміністрації

25 Серпня 2018 09:54Подія

Куликівщина відсвяткувала 27-му річницю Незалежності

Великим театралізованим святом «Українську віта незалежність Куликівщина рідна моя!»  24 серпня  Куликівщина відзначила головне державне свято країни – День незалежності. Святкове дійство проходило на площі селища та у центральному сквері. Розпочалось свято урочистою колоною, де було відтворено історію становлення Куликівщини від перших поселень кочівників-ковуїв до сь огодення. У колоні спільно крокували представники різних галузей: освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, агропромислового комплексу, промисловості, воїни АТО, багатодітні родини району, цогорічні випускники, куликівська молодь і діти, як майбутнє Куликівщини.

Зі святкової сцени з головним державним святом привітали громаду голова Куликівської райдержадміністрації

23 Серпня 2018 19:34Подія

Відвідали могили загиблих за незалежність України воїнів

23 серпня, у День Державного Прапора України, голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, представник Куликівського військового комісаріату Андрій Сеньок, головний спеціаліст з мобілізаційної роботи, питань надзвичайних ситуацій та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Олег Клочок та головний спеціаліст виконавчого апарату селищної ради Лідія Чобітько відвідали могили загиблих у зоні проведення антитерористичної операції уродженців Куликівського району – Сергія Парубця з Дрімайлівки та Ігоря Сніжка з Куликівки. Представники району та громади вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти.

<<<1 - 11 з 3554>>>