<<<1 - 11 з 3643>>>


22 Березня 2019 08:29Інформація

ДМС_БОТ – консультант Міграційної служби, що завжди з вами!

Державною міграційною службою України у популярних месенджерах  Viber та Telegram запущено новий електронний сервіс «ДМС - бот». В інтерактивному режимі можна отримати консультацію про оформлення всіх біометричних документів, які видає ДМС – ID-картка, закордонний паспорт, а також посвідки на постійне та тимчасове проживання для іноземців та осіб без громадянства. Чат-бот поставить Вам кілька запитань щодо індивідуальних умов оформлення документа, надасть консультацію які саме документи потрібно мати із собою при оформленні у міграційній службі чи ЦНАПі, запише в чергу, перевірить документи, відслідкує статус оформлення документу та повідомить про результат.
      ДМС_БОТ - це вже 12-й електронний сервіс, створений Державною міграційною службою з метою підвищення якості надання адміністративних послуг та зменшення корупційних ризиків у діяльності

14 Березня 2019 16:54Подія

Відбулися засідання постійних комісій

14 березня в залі засідань районної державної адміністрації відбулися штабні тренування районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на тему: «Дії органів управління та сил ланок функціональних  та територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Куликівського району щодо виконання завдань під час пропуску весняного льодоходу та повені 2019 року».

Засідання проводив перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко, який зауважив, що імовірніше повені цього року не буде, проте потрібно бути напоготові. Учасники засідання обговорили можливі наслідки повені. Протокольне рішення було доведено до всіх спеціальних служб.

Після тренувань відбулося засідання постійно діючої районної комісії з питань поводження з безхазяйними відходами під головуванням  першого заступника голови

13 Березня 2019 16:11Інформація

Профілактика інфекційних хвороб під час весняного паводку

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

З настанням весни в результаті танення снігів та випаду опадів можливе підтоплення населених пунктів, що збільшує ризик спалахів інфекційних хвороб. Уберегти себе від захворювання можливо, дотримуючись простих правил:

- перш за все, звертайтеся до органів місцевої влади з проханням забезпечити Вас питною водою та продуктами харчування гарантованої якості. За відсутності привізної питної води ні в якому разі не використовуйте для пиття воду з відкритих водойм та криниць, тому що внаслідок повені у ці джерела водопостачання могли потрапити зі скотомогильників, кладовищ, вбиралень, хлівів, полів, сміттєзвалищ хвороботворні мікроби - збудники туберкульозу, лептоспірозу, черевного тифу, сибірки, вірусного гепатиту і т.д., яйця та личинки гельмінтів, цисти лямблій, дизентерійних амеб,

05 Березня 2019 09:20Інформація

Вимоги до «кандидатів» щодо проходження військової служби за контрактом в 2019 році

Робота по відбору кандидатів та прийняття на військову службу за контрактом до Збройних Сил України у 2019 році проводиться відповідно до вимог Директиви Генерального штабу Збройних Сил України «Про організацію комплектування Збройних Сил України особовим складом у 2019 році».

Головним завдання у 2019 році визначено комплектування ЗС України кращими кандидатами на військову службу з високими морально-діловими якостями, які здатні якісно виконувати завдання за призначенням в мирний час та особливий період.

Основні зусилля в роботі направлені на комплектування військових частин, які виконують завдання по збереженню суверенітету України та стримування агресії Російської Федерації.

Перевага у відборі надається кандидатам, які

01 Березня 2019 12:40Подія

Авдіївка: що потрібно знати про монетизацію субсидій

Голова Куликівської райдержадміністрації  Олексій Ракоїд, перший заступник голови  Петро Єрко та начальник управління соціального захисту населення Юлія Постернак сьогодні, 1 березня, зустрілися з жителями села Авдіївка. Представники влади розповіли усе, що потрібно знати про монетизацію субсидій.

Очільник району повідомив, що із  березня в Україні стартував процес монетизації субсидій. Відповідне рішення було ухвалене постановою Кабінетом міністрів від 6 лютого поточного року. Готівкою будуть виплачувати субсидії тим домогосподарствам, яким субсидія вже призначена з жовтня  по грудень 2018 року.

Голова також додав, що втратити право на субсидію, як і самі кошти тепер також набагато простіше. Наприклад, якщо заборгованість за комунальні послуги більше місяця – право на субсидію втрачається. Крім того, якщо кошти на субсидію не знімати протягом

27 Лютого 2019 17:02Подія

Орлівка: щодо механізмів виплати субсидії готівкою

27 лютого перший заступник голови райдержадміністрації  Петро Єрко та начальник управління соцзахисту райдержадміністрації  Юлія Постернак провели робочу зустріч з жителями села Орлівка щодо механізмів виплати субсидії готівкою, яка стартує уже з  березня поточного року.

Одержувачі  субсидій, яким субсидія була призначена за період з початку опалюваного сезону до 31 грудня 2018 року – отримають субсидію в готівковій формі для самостійного розрахунку за користування комунальними послугами.

Оскільки, пенсіонери складають близько 70% всіх отримувачів субсидій тож, як зазначив П. Єрко – Уряд першочергово подбав про вразливу категорію населення таких як пенсіонери, тому субсидіанти-пенсіонери отримають субсидію одночасно з пенсією через Укрпошту або банківські

27 Лютого 2019 16:49Подія

Олександр Мисник: Уся громада Чернігівщини має долучитися до обговорення плану перспективного розвитку області на найближчі три роки

27 лютого під час засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва голова ОДА Олександр Мисник вкотре акцентував увагу на плані перспективного розвитку Чернігівщини на 2019-2021 роки. Нагадаємо, раніше очільник області презентував проект цього документу широкому загалу на прес-конференції, до якої долучилися представники ЗМІ з усієї області.

Дорожня карта розвитку Чернігівщини містить понад 500 проектів, які реалізовуватимуться впродовж трьох найближчих років. Усі вони враховують інноваційний та кадровий потенціал області, конкурентні переваги й стратегічне бачення розвитку територій. Пріоритетними визначені 5 напрямків: аграрний сектор,поліпшення якості життя, створення умов для малого і середнього бізнесу,туризм та інновації.

Останні роки ми нарешті маємо конкретні результати

27 Лютого 2019 11:52Інформація

На Чернігівщині більше 92% пенсіонерів з 1 березня отримають підвищені виплати

З 1 березня пенсії, призначені на загальних підставах, будуть підвищені у зв’язку із зростанням середньої заробітної плати в Україні (у 2018 році порівняно з 2017-м) та з урахуванням рівня інфляції минулого року.

— Як наголошує Президент України Петро Порошенко, мова йде не про одноразову акцію, а про збільшення пенсійних виплат: індексація здійснюватиметься щороку автоматично. Тобто без додаткового звернення громадян. Зокрема, на Чернігівщині пенсії зростуть у 290,3 тисячі осіб. Якщо внаслідок перерахунку розмір підвищення не досягає ста гривень, встановлюється доплата, якої не вистачає до цієї суми, — коментує начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Юрій Юрченко.

Варто зазначити, що в межах проведення перерахунку

27 Лютого 2019 10:42Інформація

Понад 50 тисяч жителів області отримали у січні рецепти на «доступні ліки»

За січень 2019 року лікарі медичних установ області виписали 50 442 рецепти на отримання «доступних ліків». Розмір відшкодування вартості цих ліків аптечним установам перевищив 1,9 мільйона гривень. Середня вартість рецепта — 51,95 гривні.

— Кількість звернень за «доступними ліками» в області постійно зростає, — зазначив начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш. — Це є прямим свідченням ефективності президентської програми реформування медицини в цілому та реалізації даного урядового проекту зокрема. Адже тільки на Чернігівщині понад півмільйона хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та діабет 2 типу одержали за цією програмою медикаменти безкоштовно або з невеликою доплатою.

Програма «Доступні ліки»

26 Лютого 2019 16:26Інформація

Монетизація субсидій: пенсіонерам роз’яснили, як отримати гроші

26 лютого відбулася робоча зустріч голови районної державної адміністрації Олексія Ракоїда та начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Юлії Постернак з жителями села Ковчин. У ході зустрічі представники влади роз’яснили найактуальніше питання сьогодення - монетизація субсидій.

За словами очільника району, оголошений Президентом України Петром Порошенком старт системи монетизації субсидій (грошових виплат малозабезпеченим верствам населення) сприятиме економному енергоспоживанню, оскільки ті, хто заощадить частину грошей після розрахунку за отримані комунальні послуги, зможуть залишити собі решту готівки на будь-які інші потреби. Після запровадження процесу монетизації районі відділення Укрпошти, Ощадбанку, Пенсійного фонду та Держказначейства оголосили про початок спільної

26 Лютого 2019 15:09Інформація

Громадянське суспільство, органи влади і правоохоронці об’єднають зусилля для забезпечення чесних виборів

Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Мисник зустрівся з представниками громадських організацій та правоохоронних органів, щоб обговорити питання законності та прозорості під час підготовки та проведення  чергових виборів Президента України.

До дня голосування лишилося трохи більше місяця, але у Чернігівській області вже зафіксовано чимало порушень виборчого законодавства. Серед них — підкуп виборців, пошкодження агітаційних білбордів, збір особистих даних виборців тощо. До Національної поліції вже надійшло майже 80 відповідних звернень, за десятьма — внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Будь-який суб’єкт виборчого процесу, що порушує закон, повинен отримати передбачене законом покарання, наголосив Олександр

<<<1 - 11 з 3643>>>