Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

Бібліотекарів привітали з професійним святом

30 вересня 2014

30 вересня 2014 року працівники усіх бібліотек та бібліотечних філій Куликівщини зустрілися у читальному залі районної бібліотеки з нагоди свого професійного свята.

Із Всеукраїнським днем бібліотек їх щиро привітали голова райдержадміністрації Валентина Мельник та голова районної ради Юрій Крепосний. Також до вітань очільників району долучилися депутат обласної ради Віктор Труш, заступник голови райдержадміністрації Олена Баглай та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктор Снопок.

У вітальному слові Валентина Мельник подякувала бібліотекарям за сумлінну, віддану працю, любов до книги та читача, побажала усім міцного здоров’я та благополуччя. Також голова райдержадміністрації виразила надію на скоріше чергове зібрання бібліотекарів району уже з нагоди святкування новосілля районної бібліотеки, яку найближчим часом планують перенести до приміщення друкарні, де наразі тривають ремонтні та опорядкувальні роботи. З вітаннями з нагоди професійного свята до своїх колег та зі словами подяки до гостей заходу звернулася директор районної бібліотеки Алла Шуба.

Проте не обмежилися цього дня лише вітанням, кращим із кращих вручили квіти, подяки і грамоти райдержадміністрації та районної ради.
Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації