Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

Районна бібліотека незабаром працюватиме в новому приміщенні

10 жовтня 2014

10 жовтня голова райдержадміністрації Валентина Мельник відвідала приміщення колишньої друкарні, в якому планують розмістити центральну районну бібліотеку. У супроводі заступників голови райдержадміністрації Петра Єрка та Олени Баглай, начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації Віктора Снопка, директора районної центральної бібліотеки Алли Шуби, а також начальника Куликівського управління житлово-комунального господарства Віктора Голованя Валентина Мельник оглянула приміщення майбутньої бібліотеки.

Наразі тут продовжуються ремонтні роботи. Станом на сьогодні відремонтована та оновлена система електропостачання, у частині будівлі демонтували старе покриття підлоги, здійснили висипку та стяжку під нове. Також продовжують роботи з підготовки поверхонь стін під пофарбування. Часткового ремонту потребує і система теплопостачання, уже замовлено необхідне обладнання. Планується часткова заміна вікон на металопластикові.

Працівниками бібліотеки райцентру наведений лад у прилеглому до будівлі подвір’ї, розчищена територія від порослі та вивезене сміття.

У зв’язку з обмеженим фінансуванням керівники обговорювали методи та способи економного проведення робіт з реконструкції приміщення. Вирішено частину будівлі, яка потребує незначного косметичного ремонту, привести до належного стану силами працівників бібліотеки і відділу культури та туризму райдержадміністрації. Щодо решти приміщень, то найближчим часом голова райдержадміністрації проведе зустріч з керівником підрядної організації, яку планують залучити до ремонтних робіт. Віктору Снопку доручено працювати над документацією щодо попереднього кошторису витрат.


Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації