Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

05 листопада 2014

Відновлені роботи з реконструкції приміщення друкарні під районну бібліотеку

5 листопада голова райдержадміністрації Валентина Мельник, її перший заступник Петро Єрко, голова районної ради Юрій Крепосний та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктор Снопок оглянули приміщення друкарні, у яке планується перевести районну бібліотеку.

Наразі тут відновлені ремонтні роботи. І хоча попереду ще значний обсяг робіт, у частині приміщення, яку дирекція бібліотеки планує виділити під відділ абонементів, уже завершено облицювання стелі та поверхонь стін. До недавнього часу у цій кімнаті були суттєві пошкодження: великі тріщини на стелі та стінах, вибоїни поверхні підлоги. Над усуненням цих пошкоджень працювали фахівці будівельної справи. Загалом у цьому приміщені залишилось завершити косметичний ремонт та налагодити електропостачання, система опалення – в робочому стані. Отож, керівники району дійшли висновку, що ця кімната найближчим часом буде готова для переведення сюди відділу абонементів.

Кімната, де буде розміщений читальний зал, потребує капітального ремонту та значних фінансових затрат, також майже по всіх приміщеннях є необхідність встановлення нових міжкімнатних дверей та окремих вікон. Часткового ремонту потребують дах та фасад будівлі. На території майбутньої бібліотеки є декілька аварійних дерев, проте їх ліквідація ускладнюється у зв’язку з близькістю ліній електропередач.

Роботи планують продовжувати, проте очікують підвищення температурного режиму достатнього для проведення косметичного ремонту, всі необхідні матеріали уже закуплені.
Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації