Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

11 листопада 2014

Районна влада продовжує тримати на контролі хід ремонтних робіт на об’єктах соціальної сфери

10 листопада голова райдержадміністрації Валентина Мельник провела нараду зі своїм першим заступником Петром Єрком, головою районної ради Юрієм Крепосним та начальником відділу культури та туризму райдержадміністрації Віктором Снопком на базі приміщення колишньої друкарні.

Посадовці проаналізували об’єм виконаної за минулий тиждень роботи. Приміщення, яке виділять під сховище літератури, на стадії завершення косметичного ремонту. Найближчим часом в кімнаті буде підключені прилади до електромережі та приберуть побутове сміття.

Оглянувши решту приміщень, голова райдержадміністрації доручила Віктору Снопку здійснити заміри міжкімнатних пройомів та замовити необхідні двері та вікна. Загалом будівля майбутньої бібліотеки потребує капітального ремонту, проте за браком коштів наразі планують привести приміщення до належного вигляду, в усіх кімнатах зробити косметичні ремонти, покласти новий лінолеум та встановити міжкімнатні двері. Також демонтажу та заміни на новий потребує ганок установи, планують встановити декілька нових метало пластикових вікон.


Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації