Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

02 грудня 2014

Вивчили хід ремонтних робіт, що проводяться у приміщені районної бібліотеки

2 грудня голова райдержадміністрації Валентина Мельник відвідала приміщення колишньої друкарні, де наразі ведуться роботи з реконструкції будівлі в районну центральну бібліотеку. У супроводі своїх заступників та спеціаліста відділу культури і туризму райдержадміністрації Валентина Мельник оцінила обсяг виконаних робіт за минулий тиждень.

У приміщені бібліотечного абонементу стіни обшиті гіпсокартоном та підготовлені до фінального пофарбування поверхонь. Минулого тижня у книгосховищі працівники бібліотеки пофарбували рами вікон та підлогу, також тут провели останні опорядкувальні роботи та прибирання. Здійснили ремонт системи опалення будівлі, зокрема відбулася заміна труби у приміщені читального залу.

Очікують замовлених раніше будівельних матеріалів для ремонтних робіт у читальному залі бібліотеки, стельові люстри та всі необхідні прилади освітлення.

На завершення огляду, Валентина Мельник доручила фахівцям відділу культури і туризму райдержадміністрації підготувати прорахунки грошей, необхідних на закупівлю жалюзі на вікна у читальному залі та лінолеуму, який планують укласти в двох кімнатах бібліотеки.
Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації