Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

17 грудня 2014

Триває ремонт приміщення центральної районної бібліотеки у Куликівці

17 грудня голова райдержадміністрації Валентина Мельник та її заступники Петро Єрко і Олена Баглай оцінили хід ремонтних робіт у приміщені колишньої друкарні у селищі Куликівка, куди переводять центральну районну бібліотеку.

Ремонтні роботи та перевезення сюди книжкового фонду і меблів планують в повному обсязі завершити до кінця цього року. Посадовці відмітили суттєве зрушення у відновлені будівлі бібліотеки. Зокрема у приміщені читального залу пофарбували поверхні стін та стелі, залили підлогу. У відділі абонементу теж залили та вирівняли підлогу. В усіх кімнатах пофарбували батареї та вікна.

Минулого тижня відбулося перевезення книжкового фонду до сховища, розташовано у новому приміщені, також сюди перемістили частину книжок з абонементського відділення. У планах на поточний тиждень встановлення дверей та метало пластикових вікон, всі необхідні матеріали уже завезене, також очікують на надходження будівельних матеріалів для спорудження нового ганку установи.

Валентина Мельник доручила начальнику відділу культури та туризму райдержадміністрації оформити кошторис на ремонтування «чорного ходу» бібліотеки. Ці заходи передбачають ремонт покрівлі даху, підлоги, часткова відбудова стін та встановлення дверей.
Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації