Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

17 серпня 2015

Свято села Вересоч

16 серпня жителі Вересочі поспішали до центру свого населеного пункту, у парк, де на них чекала святкова програма з нагоди Дня села. Відкрив та вів захід сільський голова Андрій Гнотенко.

Почесними гостями свята були голова райдержадміністрації Валентина Мельник, голова районної ради Юрій Крепосний, заступник голови правління СФГ «Колос» Віктор Зеленський, помічники народного депутата Валерія Давиденка, депутатів обласної ради Віктора Труша та Арсена Дідура, директор районної бібліотеки Інна Янголь. Гості долучилися до щирих вітань та побажань, вручали квіти та подарунки.

Віршованими, пісенними та пам’ятними подарунками вшановували кращих людей села — жительку Вересочі, яка цього дня святкувала День народження, представників молодого активу села, довгожителів, молодим батькам, які цього року дочекалися поповнення у родинах. Не тільки говорили щире спасибі, а й бажали здоров’я, повернутися живими додому з перемогою мужнім воїнам АТО та тим, хто поповнив нещодавно лави українського війська.

Розважали запальними піснями вересочан та гостей учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури і кращі солісти районного будинку культури.

Було розгорнуто виставку місцевих майстринь вишивання, а також виставка меду відомих пасічників села. У парку варився ароматний куліш та навариста юшка.


Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації