back

28 березня 2016

Нагорода герою

28 березня під час розширеної щотижневої наради голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд та голова районної ради Наталія Халімон, як представники державної і місцевої влади, виконали почесну місію і вручили медаль "Захиснику Вітчизни" учаснику АТО Миколі Гурину із Кладьківки.

Керівники подякували воїну від імені усіх жителів району за мужність і відданість військовому обов'язку, захист миру в Україні і незалежності держави. Олексій Ракоїд висловив побажання, щоб заслужені нагороди отримали усі герої-захисники України, але вже у мирній державі без війни і неспокою.

Для Миколи Гурина це вже не перша нагорода за його військову звитягу. Рік тому, 31 березня 2015 року, під час робочої поїздки до Чернігівської області Президент України Петро Порошенко відвідав Чернігівський військовий госпіталь, де проходили лікування і реабілітацію учасники АТО, в числі яких був і Микола Гурин. Микола Іванович на той час проходив лікування після поранення у зоні АТО. За мужність і героїзм, виявлені у ході військових дій, Микола Гурин був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Нагороду герою вручив особисто Президент України Петро Порошенко.

Заступник командира протитанкового взводу роти вогневої підтримки 5-го батальйону 25-ї окремої механізованої бригади Микола Гурин був задіяний у АТО з листопада 2014 року. Захищав опорний пункту в районі населеного пункту Оріхове Луганської області. 26 січня 2015 року під час виконання бойового завдання група, у складі якої був і Микола Гурин, натрапила на засідку, під час бою він отримав поранення.

Минулого року мужній воїн був демобілізований і повернувся до рідної Кладьківки.
Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації