Куликівська РДА
Анонси
Назад

Нарада щодо ефективного використання водних ресурсів

Проведення даного заходу, який відбувся в райдержадміністрації 13 квітня, ініцюювала громадскість району. До голови райдержадміністрації Олексія Ракоїда надійшло колективне письмове звернення від рибалок району, в якому вони озвучили занепокоєння варварським знищенням рибних ресурсів у річках та інших водоймах. Браконьєрство досягло загрозливих масштабів тому громадськість, а саме рибалки, які дотримуються правил вилову риби, вирішили спільно з владою вжити невідкладних заходів для виправлення ситуації.

Нараду проводив перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко. На захід були запрошені фахівці Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Чернігіврибохорони, Державної екологічної інпекції в Чернігвській області. Були також присутні керівники окремих районних установ: райвідділу поліції, податкової інспекції, Держпродспоживслужби, районної дільниці обласного управління осушувальних мереж, відділів економічного та агропромисловго розвитку райдержаміністрації. Найактивнішу аудиторію склали представники громадських організацій та рибалки району.

Спеціалісти з обласних установ поінформували присутніх про законодавчі норми щодо передачі в оренду водних ресурсів фізичним і юридичним особам, про регуляторну та рибоохоронну діяльність рибінспекцій про порядок надання дозволів та ліцензій на вилов риби, про контроль за дотриманням природоохоронного законодавства у сфері водних ресурсів.

Фахівці з області відповіли на запитання громадських активістів щодо шляхів збереження водних і рибних ресурсів, важелі впливу обласних контролюючих органів та районних органів влади.

Працівники райвідділу поліції відповідно до чинного законодавства наділені лише функцією складання протоколу про правопорушення і передачі справи до прокуратури у випадку затримання інспектором рибохорони браконьєра на гарячому. Про це повідомив начальник райвідділу поліції Валерій Слісаренко, відповідаючи на запитання присутніх про роботу поліції по боротьбі з браконьєрством.

Голова громадської організації "Спілка жінок Куликівщини" Світлана Масльонка запропонувала рибалкам об'єднатися і створити свою громадську організацію для збереження рибних ресурсів та захисту прав законослухняних рибалок.

Подібна громадська організація вже давно працює в районі. Це - районний осередок Українського товариства мисливців та рибалок. Однак, його голова Микола Конох поінформував, що їх громадська організація не має реальних важелів впливу на браконьєрів.

Представники Чернігіврибохорони повідомили що інспектор, який закріплений за Куликівським районом, працює в шести районах. За такого навантаження досягти видимих результатів по боротьбі браконьєрством вкрай важко. Тому вони звернулися до куликівських рибалок із закликом виявити активність і обрати з поміж себе двох громадських інспекторів, які будуть співпрацювати з обласною інспекцією і повідмляти про порушення правил вилову риби.

Сторони обмінялися контактними телефонами.

Взаємодія влади і громадськості у питанні ефективного використання і збереження водних і рибних ресурсів району триватиме.Сектор інформаційної діяльності 
та комунікацій з громадськістю 
апарату райдержадміністрації

Назад13 Червня 2018 10:00
11 Червня 2018 16:00
11 Червня 2018 11:15
06 Червня 2018 11:18
05 Червня 2018 08:46
05 Травня 2018 15:18
23 Квітня 2018 12:58
18 Квітня 2018 17:26
16 Квітня 2018 14:17
12 Квітня 2018 16:53
11 Квітня 2018 14:10
06 Квітня 2018 09:40