Куликівська РДА
Анонси
Назад

Привітали держслужбовців району з професійним святом

Урочисте засідання з нагоди Дня державної служби відбулося 23 червня в районному будинку культури. В обрядовій залі районного закладу культури зібралися працівники апарату та відділів райдержадміністрації, фінансового управління та управління соціального захисту населення, Державної казначейської служби, Пенсійного фонду, відділу Держгеокадастру, податкової інспекції, - всі, хто представляє в районі інститут державної служби України.

Ведучі заходу розповіли присутнім про історію становлення державної служби в Україні, про її значимість і високий професіоналізм тих, хто присвятив своє життя служінню державі і людям.

З вітальним словом до колег звернувся голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд. Він зазначив, що сьогодні держслужбовці є запорукою того, що кардинальні перетворення, які відбуваються в нашій державі за останній час, можуть бути збережені і розвинуті лише за наявності досвідчених кадрів. Висококваліфіковані державні службовці є головним фактором у забезпеченні якісної та ефективної діяльності органів державної влади. - Слід завжди пам’ятати, що ми з вами знаходимося на службі у громади, яка делегувала нам свої повноваження по управлінню соціально-економічними процесами району. І саме турботою про благополуччя та добробут населення, прагненням внести свою частку у розквіт нашого рідного району, маємо керуватися у своїй роботі. Професіоналізм, справедливість, об’єктивність та оперативність, душевне ставлення до людей, їх потреб і запитів — саме ці якості мають стати критерієм оцінки кожного державного службовця. Бо саме ви сьогодні є уособленням державної влади в районі, провідниками політики Президента України та Уряду, - наголосив у своєму зверненні до держслужбовців району Олексій Ракоїд. Він побажав присутнім мирного неба, здоров'я, родинного затишку і добробуту, молоді - кар'єрного зростання. Окремі слова вдячності були адресовані ветеранам державної служби, які свого часу плідно працювали над виконанням у районі державної політики і сьогодні залишаються прикладом для молодого покоління держслужбовців.

До вітань долучилась і голова районної ради Наталія Халімон, яка відзначила, що державні службовці є проміжною ланкою, що пов'язує і балансує інтереси народу і держави та сприймають на себе увесь негатив від критики влади(особливо районні ланки держслужби) і побажала державним службовцям, щоб іхню працю належно оцінила держава і шанувало суспільство.

Керівники району вручили обласні та районні відзнаки кращим представникам державної служби району. Почесною грамотою обласної державної адміністрації були нагороджені: перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко та головний спеціаліст відділу економічного розвитку РДА Ганна Кисла. Подякою облдержадміністрації відзначений завідувач сектору ресурсного забезпечення розвитку територій відділу економічного розвитку РДА Віталій Корж.

Ветеран держслужби, а нині - помічник народного депутата України Валерія Давиденка, Любов Наумець поздоровила колег від власного імені та зачитала привітання держслужбовцям району від Валерія Давиденка.

Від імені молоді з професійним святом колег привітала головний спеціаліст загального відділу Ілона Никоненко.

Музичні вітання учаникам заходу подарували солістки районного будинку культури.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

Назад13 Червня 2018 10:00
11 Червня 2018 16:00
11 Червня 2018 11:15
06 Червня 2018 11:18
05 Червня 2018 08:46
05 Травня 2018 15:18
23 Квітня 2018 12:58
18 Квітня 2018 17:26
16 Квітня 2018 14:17
12 Квітня 2018 16:53
11 Квітня 2018 14:10
06 Квітня 2018 09:40