back

28 липня 2017

Рятувальники повідомляють!

На Чернігівщині триває зернозбиральна кампанія. З метою контролю за станом пожежної безпеки в місцях збирання, переробки та зберігання нового врожаю фахівцями Управління ДСНС України у Чернігівській області наразі здійснюються рейдові перевірки.

Так, 25 липня фахівцями Куликівського районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області здійснено рейдову перевірку стану забезпечення пожежної безпеки в місцях збирання зернових у сільгосптоваристві "Полісся" с.Горбове.

В ході проведення профілактичної роботи надзвичайники звертали увагу на відповідність вимогам правил безпечної експлуатації зернозбиральної та задіяної на жнивах техніки, забезпечення її первинними засобами пожежогасіння, наявність та чергування протипожежної ланки на пожежній або пристосованій для гасіння пожеж техніці, а також тракторів з плугами для швидкої локалізації загоряння у початковій стадії. Крім того, фахівці Управління ДСНС України у Чернігівській області провели профілактичні бесіди та протипожежні інструктажі з хліборобами та вручили їм пам'ятки з питань дотримання заходів пожежної безпеки.

Не нехтуйте правилами пожежної безпеки !

Т.в.о. начальника Куликівського РС

У ДСНС України у Чернігівській області

капітан служби цивільного захисту Д.С. Бойко