Куликівська РДА
Анонси
Назад

Про відзначення у районі 26-ї річниці незалежності України та інші актуальні питання

Йшлося на нараді за участі сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих районних установ, яка відбулася 8 серпня у залі засідань районної державної адміністрації. У нараді також взяли участь голова районної ради Наталія Халімон та депутат обласної ради Віктор Труш.

Першим у порядку денному наради обговорили питання підготовки і проведення районних заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України. Відкриваючи нараду голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд закликав громади, районні установи і всіх жителів району активно долучитися до підготовки і проведення свята, продемонструвавши цим шанобливе ставлення до головного державного свята України.

Заступник голови райдержадміністрації Олена Баглай ознайомила присутніх із планом проведення святкових заходів, новинками цьогорічного районного свята, напрацюваннями районного організаційного комітету. Посадовець наголосила, звертаючись до голів громад, що свято загально районне і участь сільських громад не лише надасть святу масштабності, а й продемонструє гостям заходу єдність і згуртованість жителів Куликівщини.

Свої міркування з приводу формату проведення районного свята висловили голова районної ради Наталія Халімон, директор районного будинку культури Світлана Масльонка. Вислухали позиції всіх представників громад, присутніх на нараді. Зійшлися на думці, що селищна та сільські громади зосередяться на підготовці яскравого і видовищного представлення своїх територій під час проходження у святковій колоні.

Районні установи і підприємства будуть презентувати себе ще й виставками-композиціями у селищному парку. Заклади культури опікуватимуться містечком майстрів, денною і вечірньою культурною програмою.

По питанню роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвиї обставинах, виступила начальник служби у справах дітей Людмила Клунко. Посадовець ознайомила присутніх із законодавчими нововведеннями у цій сфері, проаналізувала ситуацію у районі та надала інформацію щодо правомірних дій селищної, сільських рад у роботі з такими сім’ями. Обговорили події, що мали значний суспільний резонанс: знущання батьків над дітьми у Носівці та убивства чотирирічної дитини матір’ю у Срібному.

Доручили селищному, сільським головам протягом серпня цього року обстежити умови проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв'язку з ухиленням батьків від виконання батьківських обов'язків, тримати на контролі питання новоприбулих сімей та інші.

Головний спеціаліст відділу освіти Надія Дорошенко поінформувала присутніх про охоплення дітей шкільного віку навчанням та вимог щодо складання списків дітей шкільного віку.

Активне обговорення викликало питання про укладення договорів оренди землі на проектно-шляхову мережу, зокрема підвищення орендної . Інформацію по даному питанню надала начальник відділу агропромислового розвитку Ніна Клочок. Ситуація цьогоріч змінилася на краще, однак ще не всі громади уклали такі договори. Агро бізнес району є соціально відповідальним. Інвестори допомагають розвитку громад. Між тим і самі громади повинні працювати з інвесторами на партнерських умовах і пам’ятати, що земля є головним джерелом надходження до місцевих бюджетів.

На нараді прозвучали міркування з даного питання і від сільських голів. Позицію інвестора озвучив директор СФГ «Колос» Віктор Труш.

По питанню організації призову громадян України на строкову військову службу до лав Національної гвардії України виступив заступник військового комісара Володимир Рожовець. Доповідач повідомив, що у липні-серпні 2017 року в Україні проводиться призов на строкову службу до Національної гвардії України. Згідно з планом для Куликівського району необхідно призвати 2 чоловіки. На даний час є 1 юнак. Продовжують працювати над вирішенням даного питання. Також повідомив, що відповідно до плану осіннього призову на Чернігівську область збільшено кількість призовників на строкову службу до Збройних Сил України (500 чоловік), а відповідно буде збільшено і кількість призовників для Куликівського району. Звернувся до селищного, сільських голів з проханням працювати з молоддю та учнями навчальних закладів на перспективу щодо призову на строкову службу у наступних роках.

Начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Юлія Корогод поінформувала присутніх про підсумки проведеної щоквартальної перевірки організації роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах районної державної адміністрації та виконавчих комітетах селищної, сільських рад .

За результатами обговорення питань порядку денного були дані відповідні доручення виконавцям.


Назад16 Липня 2018 08:20
10 Липня 2018 17:54
10 Липня 2018 12:50
13 Червня 2018 10:00
11 Червня 2018 16:00
11 Червня 2018 11:15
06 Червня 2018 11:18
05 Червня 2018 08:46
05 Травня 2018 15:18
23 Квітня 2018 12:58
18 Квітня 2018 17:26
16 Квітня 2018 14:17