back

30 листопада 2017

Благодійний концерт "Промінь надії" в Куликівці

Благодійний концерт "Промінь надії" за участі юних артистів Куликівщини, який відбувся 30 листопада в актовому залі Куликівського професійного аграрного ліцею став завершальним акордом проведення в районі благодійної акції по збору коштів для придбання комплектуючих для лінійного прискорювача обласного онкологічного диспансеру.

Район долучився до загальнообласної благодійної акції "Промінь надії" з самого її початку. Чисельна делегація Куликівщини взяла участь в благодійному марафоні "Промінь надії", який відбувся 20 листопада в обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Щевченка. З 27 листопада збір кошті розпочали і у районі. До акції долучлися працівники районних установ та організацій.

Благодійний концерт "Промінь надії" зібрав повний зал глядачів. До глядачів з привітальними словами звернулися заступник голови райдержадміністрації Олена Баглай та завідувач поліклінічним віділеням обласного онкологічного диспансеру Олександр Заїка. Вони подякували присутнім за небайдужість і участь в благодійній акції та побажали всім міцного здоров'я.

Своєю творчістю цого дня глядачів надихали виконавці і колективи дитячої музичної школи та районного будинку культури. В програмі органічно переплелися вокальні номери, інструментальні та хореографічні композиції. Завершилося дійство спільним виконанням Державного Гімну України.

Під час концерту в залі буде встановлена благодійна скринька і всі бажаючі зможуть долучитися до акції. Зібрані кошти, а це близько 5 тис. грн., будуть перераховані на рахунки обласного онкологічного диспансеру.Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації