Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

01 грудня 2017

Розпочали роботу по розробці Плану соціально-економічного розвитку району до 2020 року

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Петра Єрка 1 грудня відбулося перше засідання робочої групи із розробки Плану соціально-економічного розвитку Куликівського району на період до 2020 року.

- Сьогодні район переживає кардинальні зміни в управлінській системі. Щойно почала свою роботу Куликівська об'єднана територіальна громада, яка поки що займається вирішенням питань організаційного характеру та нагальних питань життєдіяльності громади. Однак, для ефективного планування роботи район повинен мати, принаймні, середньострокову програму розвитку. Вже сьогодні ми маємо розуміти песпективи району і громади, як мінімум до 2020 року. Це дасть можливість спланувати якомога ефективніше використання коштів для розвитку району з урахуванням перспектив кожної галузі і всього господарського комплексу району в цілому, - на цьому наголосив, відкриваючи засідання робочої групи Петро Єрко.

Учасники засідання обговорили порядок організації роботи по розробці проекту Плану соціально-економічного розвитку Куликівського району до 2020 року, завдання кожного із структурних підрозділів і терміни розробки відповідних документів.

До наступного засідання робочої групи, яке відбудеться за 10 днів, домовилися підготувати аналіз розвитку окремих галузей за станні 5 років.Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації