Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

01 грудня 2017

Привітали з 90-річчям ветерана війни Федора Хоменка з Горбового

1 грудня свій 90-річний ювілей відзначав учасник бойових дій Другої світової війни Федір Іванович Хоменко з Горбового.

Привітати ветерана з ювілеєм до його оселі цього дня завітали заступник голови райдержадміністрації Олена Баглай, заступник селищного голови Володимир Повозник та голова районної ветеранської організації Анатолій Мацьвійко.

Багато гарних і теплих слів вдячності було сказано ювіляру за мужність в роки війни, за подаровану перемогу, за багаторічну працю на благо району.

Нині ветеран живе сам, але часто навідує його донька з родиною. До вельми поважного віку Федір Іванович зберіг ясний розум і добру пам'ять. Цікавиться новинами рідного села, району і держави, орієнтується в політиці.

Посадовці щиро зичили ветерану міцного здоров’я, мирного неба, тепла та спокою!

Як і годиться, гості завітали не з порожніми руками. На згадку про теплу гостину ювіляр отримав у подарунок теплу ковдру і продуктовий набір від ветеранської організації. За проявлену мужність і героїзм у роки Другої світової та з нагоди поважного ювілею ветерану вручили Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради.


Довідково

Хоменко Федір Іванович народився 01 грудня 1927 року. Мешкає в селі Горбове.

Учасник бойових дій, був мобілізований уже наприкінці війни в 1945 році, служив на Чорноморському флоті у м. Севастополь. Нагороджений орденами «Вітчизняної війни» І ст., «За мужність» ІІІ ст.


Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації