Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

05 грудня 2017

Учасники АТО з Куликівщини стали героями книги "На палаючому Сході"

Сьогодні делегація району на чолі із заступником голови районної ради Юрієм Крепосним взяла участь в презентації книги «На палаючому Сході». Це видання розповідає про патріотів із Чернігівщини, які воювали, зараз беруть участь в боях у зоні АТО на сході України та про тих бійців, які загинули, захищаючи незалежність нашої держави.

Ініціатором і укладачем видання був відомий в області журналіст Володимир Лисенко, який розпочинав свій трудовий шлях на Куликівщині в районній газеті "Поліська правда". На жаль, Володимир Іванович не дожив до презентації свого дітища, пішовши з життя 24 листопада цього року.

Презентація книги за участі керівництва області, відомих журнілістів співавторів книги, героїв збірки, обласної преси проходила в Чернігівській обласній раді.

У складі делегації Куликівського району - учасники АТО, які стали героями книги: Микола Гурин з Кладьківки та Володимир Барканов з Куликівки. Була присутня і мама загиблого в зоні АТО Сергія Парубця з Дрімайлівки Світлана Петрівна.

Під час заходу заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова вручила Миколі Гурину та Володимиру Барканову відзнаки Президента України "За участь в антитерористичній операції".Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації