Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

06 грудня 2017

Привітали військових з Днем Збройних Сил України

З нагоди Дня Збройних Сил України 6 грудня в залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району з учасниками АТО та працівниками районного військового комісаріату.

На початку заходу присутні вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців хвилиною мовчання.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Петро Єрко, заступник голови районної ради Юрій Крепосний та Куликівський селищний голова Наталія Халімон привітали військових зі святом, подякували воїнам за мужність та вірність військовому обов'язку, захист рідної землі від зазіхань агресора, висловили впевненість, що в недалекому майбутньому українське військо стане однією з найефективніших армій світу. Посадовці побажали Україні миру і процвітання, а воїнам та їх сім'ям - здоров'я, достатку і родинного затишку.

Привітав побратимів з Днем Збройних Сил України і військовий комісар Куликівського райвійськкомату Тарас Бондаренко.

За дорученням обласного керівництва Петро Єрко вручив відзнаки Президента України "За участь в антитерористичній операції" учасникам АТО: Ігорю Олійнику, Олександру Міні, Юрію Силенку, Дмитру Барканову. Посмертно були нагороджені такою ж відзнакою загиблі в зоні АТО Сергій Парубець з Дрімайлівки та Ігор Сніжок з Куликівки. Відзнаку Сергія Парубця отримувала його мама Світлана Петрівна.

На заході також відбулося вручення муніципальних відзнак: медалей «За оборону рідної держави» ВО «Країна», які були замовлені Куликівською райдержадміністрацією та Куликівською районною радою на підтримку ініціативи громадської організації «Куликівська районна спілка ветеранів антитерористичної операції».

Цього дня медалі "За оборону рідної держави" отримали учасники АТО: Віктор Андрушко, Петро Кучинський, Михайло Новиков, Андрій Сеньок, Павло Тимошенко, Анатолій Ходаківський.

Завершився захід спільним виконанням Державного Гімну України.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації