Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

20 грудня 2017

На другій сесії селищної ради затвердили Програму економічного і соціального розвитку та бюджет Куликівської ОТГ на 2018 рік

До порядку денного другої сесії Куликівської селищної ради сьомого скликання, яка відбулася 20 грудня, було внесено 36 питань.

Крім головних основоположних документів, які визначатимуть роботу об'єднаної громади на наступний рік - Програми економічного і соціального розвитку Куликівської ОТГ на 2018 рік та селищного бюджету на 2018 рік, на сесії було затверджено кілька важливих програм, зокрема: Програму надання адресної одноразової грошової допомоги, Програму підтримки вразливих категорій сімей, діти яких відвідують дошкільні навчальні заклади, Програму фінансової підтримки Куликівського ВУЖКГ, Програму забезпечення розробки(оновлення) містобудівної документації та топографічної основи "Генеральний план Куликівської селищної ради" на 2018 рік та інші.

Прийняті рішення по окремим організаційним питанням, затверджено план роботи Куликівської селищної ради на 2018 рік, з урахуванням пропозицій, озвучених на спільному засіданні постійних комісій, яке відбулося цього ж дня.

Депутати затвердили рішення по земельних питаннях, а саме: про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення підсобного господарства, будівництва (відповідно до поданих заяв громадян).

Були прийняті рішення про створення Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту , а також фінансового управління Куликівської селищної ради

На пленарному засідання до порядку денного додали питання про депутатський запит Дєдкової Валентини Миколаївни щодо відшкодування за пільговий проїзд дітей з багатодітних родин з населеного пункту, де вони проживають, до Куликівки і в зворотньому напрямку на заняття до музичної школи, на спортивні змагання, предметні олімпіади, культурно-мистецькі заходи тощо.

Питання порядку денного були детально обговорені на спільному засіданні постійних комісій селищної ради, при ухвалення рішень в цілому враховані всі зауваження та пропозиції депутатів.

Детальніше з рішеннями другої сесії Куликівської селищної ради сьомого скликання можна ознайомитись у виконкомі селищної ради за адресою: смт Куликівка, вул. Миру, 67, кабінет керуючої справами селищної ради Момот Марини Олександрівни.

На сесії також було оголошено про створення депутатської фракції ПП "Наш край" в Куликівській селищній раді, до складу якої увійшли чотири депутати. Очолила фракцію депутат Герасименко Світлана Петрівна.Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації