Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

21 грудня 2017

Схвалили проекти Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району на 2018 рік

На розширеному спільно з Президією районної ради засідання Колегії райдержадміністрації, яке відбулося 21 грудня, обговорили два питання: про проект Програми економічного і соціального розвитку Куликівського району на 2018 рік та про проект районного бюджету на 2018 рік.

Проводив засідання голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд.

В засіданні взяли участь заступник голови районної ради Юрій Крепосний, Куликівський селищний голова Наталія Халімон, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради.

По першому питанню порядку денного доповідала начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Людмила Плічко. ДОПОВІДЬ начальника відділу економічного розвитку райдержадміністрації Плічко Людмили Анатоліївни про проект Програми економічного і соціального розвитку Куликівського району на 2018 рік

Із співдоповідями по даному питанню виступили: Олена Баглай, заступник голови райдержадміністрації (Виступ Баглай О.В. на засіданні колегії райдержадміністрації «Про проект Програми економічного і соціального розвитку на 2018рік»), начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ніна Клочок (Виступ начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Клочок Н.В. «Про Проект Програми соціально-економічного розвитку Куликівського району на 2018 рік») та начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації Олексій Товстоліс. Виступ начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури РДА Товстоліса О.І. на засіданні Колегії райдержадміністрації«Про Проект Програми соціально-економічного розвитку Куликівського району на 2018 рік» ).

По питанню "Про проект районного бюджету на 2018 рік" на засіданні Колегії доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Авжи (Доповідь начальника фінансового управління райдержадміністрації Авжи Л.М. з питання про проект рішення районної ради від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»).

В обговоренні даного питання виступили начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Анюховська (Виступ начальника відділу освіти РДА Анюховської Л.П. «Про проект районного бюджету на 2018 рік») та головний лікар комунального закладу "Куликівська центральна районна лікарня" Оксана Хорошок.

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту районного бюджету та основних показників бюджету Куликівського району на 2018 рік

Підсумовуючи обговорення обох питань голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, зокрема, наголосив: - Звичайно, ми всі розуміємо, що 2018 рік буде непростим. Ми не виключаємо цілий ряд можливих ризиків та перешкод, які можуть призвести до негативних наслідків в економіці району. Проте сподіваюсь, що реформи, які проводяться у державі, будуть підґрунтям для покращення умов життя наших громадян в найближчій перспективі. Щодо реалізації на місцевому рівні державної політики, глибоко переконаний, що спільні дії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, бізнесових структур навколо вирішення спільних проблем та інтересів дозволять забезпечити позитивні результати розвитку економіки та вирішити проблемні питання району у 2018 році.

За результатами розгляду на Колегії були прийняті рішення схвалити проекти Програми економічного і соціального розвитку Куликівського району на 2018 рік та проект районного бюджету на 2018 рік та внести їх на затвердження сесії районної ради.