Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

22 грудня 2017

Районна рада затвердила бюджет району на 2018 рік

На порядок денний пленарного засідання сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яке відбулося 22 грудня, були внесені наступні питання:
1. Про проект Програми економічного і соціального розвитку Куликівського району на 2018 рік.
2. Про проект районного бюджету на 2018 рік.
3.Про Програму відзначення пам’ятних дат, визначних історичних подій, релігійних свят, ювілеїв та вшанування видатних людей у Куликівському районі на 2018 рік.
4.Про Програму забезпечення виконання Куликівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2018-2020 роки.
5.Про Програму відшкодування вартості проїзду хворим хронічною нирковою недостатністю на 2018 рік.
6.Про Програму соціальної підтримки учасників анти терористичної операції та членів їх сімей у Куликівському районі на 2018 рік.
7. Про Програму місцевих стимулів для медичних працівників Куликівського району на 2018-2020 роки.
8.Про районну програму «Вчитель» на 2018-2020 роки.
9.Про внесення змін до Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2017-2020 роки.
10.Про затвердження актів безоплатного приймання-передачі майна редакції районної газети «Поліська правда» у власність товариству з обмеженою відповідальністю «Поліська правда».
11.Про безоплатну передачу закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району Чернігівської області у комунальну власність Куликівської селищної об’єднаної територіальної громади.
12.Про клопотання перед ТОВ «Світанок» с.Виблі щодо безоплатної передачі КТП № 280 до спільної власності територіальних громад сіл, селища Куликівського району Чернігівської області.
13. Про план роботи Куликівської районної на 2018 рік.
14.Про зміни в складі президії районної ради.

Всі питання порядку денного були детально обговорені на спільному засіданні постійних комісій районної ради, яке відбулося напередодні 21 грудня.

З урахуванням зауважень та пропозицій по всіх питаннях були ухвалені відповідні рішення. Детально з рішеннями сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання можна онайомитись на офіційному сайті Куликівської районної ради.

На пленарному засіданні сесії Юрій Крепосний вручив депутатські посвідчення депутатам, які набули повноважень на попередній сесії (8 грудня 2017) замість депутатів, які були обрані до Куликівської селищної ради ОТГ.

Також було оголошено інформацію РО Аграрної партії України про те, що керівником депутатської фракції в районній раді обрано Дзогу Наталію Петрівну, 1955 р.н., жительку смт Куликівка, тимчасово не працюючу.
Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації