Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

21 грудня 2017

Ще дві школи району отримали новорічні подарунки від районної влади

21 грудня голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд відвідав Жуківську ЗОШ І-ІІ ст. та Вересоцьку ЗОШ І-ІІІ ст. з приємною місією. Очільник району привіз подарунки від районної влади та новорічні привітання.

Голова райдержадміністрації теплими словами вітав учнів та педагогічні колективи шкіл з наступаючими Новорічними і Різдвяними святами, зичив усім миру, міцного здоров'я і достатку. Олексій Ракоїд вручив школам спортивний інвентар: футбольні і волейбольні м'ячі, комплекти сіток для міні-футболу та волейбольні сітки, які були придбані за кошти районного бюджету на виконання програми розвитку фізичної культури і спорту.

Школярі активно спілкувалися з керівником району на "дорослі" теми: про досягнення району, про те, як формується районний бюджет, про відомих земляків, які прославляють Куликівщину далеко за її межами, про гостру необхідність у районі кваліфікованих кадрів, про розвиток спортивної інфраструктури у районі та розвиток спорту в цілому та ін.

Викладачі дякували районній владі, в особі голови райдержадміністрації, за підтримку шкіл, а учні щиро, по-дитячому, раділи дуже корисним подарункам і вже розмірковували про те, як швидко їх випробують.


Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації