Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

27 грудня 2017

Подарунок під ялинку для молодого лікаря

Довгоочікуваний подарунок - нову квартиру отримала якраз під ялинку молодий лікар центральної районної лікарні Ірина Гарбунова.

27 грудня голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд та головний лікар Куликівської центральної районної лікарні Оксана Хорошок відвідали Ірину Леонідівну в новопридбаній квартирі. Завітали гості, як і годиться в нову оселю, не з порожніми руками, а з новорічною ялинкою.

Посадовці привітали молодого спеціаліста з отриманням нового житла, побажали усіх гараздів та висловили сподівання, що Куликівка стане її постійним місцем проживання.

Ірина Гарбунова працює в Куликівській центральній районній лікарні з 1 лютого цього року лікарем-інфекціоністом інфекційного відділення, веде амбулаторний прийом хворих та працює лікарем кабінету довіри. До цього півтора року проходила інтернатуру в Куликівській ЦРЛ. До медзакладу була направлена за розподілом. Не місцева, уродженка м. Чернігова. До цього часу мешкала у під найомному житлі, яке оплачувала районна лікарня.

В районі гостро стоїть питання забезпечення районної лікарні лікарями. 80 % лікарів ЦРЛ пенсійного віку. Тому районна влада вирішила заохочувати молодих спеціалістів залишатися в районі, як кажуть - не словом, а ділом. Напередодні нового року за кошти районного бюджету була придбана відомча квартира в багатоквартирному будинку в центрі Куликівки. Поки що квартира є відомчою і належить районній лікарні. За умовами договору Ірина Леонідівна має відпрацювати в Куликівській ЦРЛ 10 років. По завершенні цього терміну вона матиме право приватизувати квартиру.

Таким чином, районна влада продемонструвала, що сьогодні найбільшим пріоритетом для медичної галузі району є залучення молодих фахівців-лікарів до закладів охорони здоров'я.

За словами голови райдержадміністрації Олексія Ракоїда : "Сільська медицина має починатися з фахового лікаря. Буде лікар, знайдемо як забезпечити і все інше: житло, достойну заробітну плату і сучасне медичне обладнання".


Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації