Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

03 січня 2018

За кошти районного бюджету для прийомної родини придбано будівельні матеріали для ремонту будинку

Державна політика в питаннях соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування спрямована на підтримку і розвиток сімейних форм виховання: прийомні сім’ї, опікуні і піклувальники. Бо ж не секрет, що ліпше ніж у родині дитині ніде не буде.

Разом з державною підтримкою знедолені діти, та дорослі, що опікуються ними, мають відчувати і підтримку своєї громади і місцевої влади. З цією метою в районі затверджена «Програма із забезпечення житлом дітей-сиріт дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2017-2020 роки».

На сьогодні в районі створено 4 прийомні сім’ї. Серед них і сім’я Козирецьких з Ковчина, які з батьківською любов’ю і теплотою виховують двох прийомних дівчат - сестричок Анну і Тетяну. Старшій Ані вже 17 років, молодшій Тетянці -12. Вже час прийомним батькам задуматись про майбутнє дівчат. Дівчатка мають власний дім тут же в Ковчині. З часом, коли у них з’являться власні сім’ї, він може стати сімейним гніздечком для котроїсь з них. Для того, щоб зберегти житло у належному стані прийомні батьки вирішили зробити в будинку ремонт: перекрити дах та реконструювати стару прибудову. Суттєвою підтримкою для них стали будівельні матеріали, які були придбані для родини напередодні Нового року саме за кошти районної Програми.

Що ж, тепер працелюбні батьки зможуть відремонтувати і зберегти будинок прийомних доньок, а Аня і Тетянка матимуть з чим починати доросле життя. Спільно зроблено ще одну добру справу, яка стала гарним новорічним подарунком для родини Козирецьких.
Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації