Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

31 січня 2018

На Куликівщині жінкам розповіли про побудову успішної кар’єри в політиці

30 січня у Куликівці відбувся тренінг «Українська жінка і політика реальність, проблеми, радикальні зміни» в рамках проекту «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей»). Тренером виступила Світлана Задорожна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та державної служби Чернігівського національного технологічного університету, тренерка-лектор Федерації профспілок України, член Президії ЧГО «Спілка жінок України».

Завдяки заходу 20 учасниць отримали нові знання, вміння, здобули навички щодо основних законів політичної кар’єри, стратегії підвищення політичної активності жінок, а також проведення аналізу ключових факторів успіху жінок у політиці.

Під час першого блоку жінки ознайомились з поняттям політики, проаналізували участь української жінки у політичному житті країни, визначили ключові фактори успіху жінок у політиці.

Другим блоком тренінгу стала тема гендерної рівності у політичному житті, доступу до прийняття рішень та стратегії підвищення політичної активності жінок. Жінки проаналізували основні чинники, які зумовлюють громадсько-політичну активність жінок в Україні. Кожна зі слухачок для себе вияснила, які чинники сприяють політичній активності жінок. Учасниці тренінгу визначали власні досягнення за допомогою вправ. І на завершення всі мали змогу дізнатися більше про те, які звички та пріоритети необхідно мати для досягнення успіху.

Знання, вміння та навички, отриманні під час тренінгу, учасниці зможуть використати у побудові власної політичної кар’єри. Завдяки здобутому досвіду жінки стали впевненішими у власних силах та можливостях на шляху становлення себе як успішної жінки-політикині.

Жінки отримали нові знайомства, поділились власним досвідом.За матеріалами ГО "Спілка жінок Куликівщини"