Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

05 лютого 2018

Військово-патріотичний турнір "Нумо, козаченьки!" пам'яті полковника ЗСУ Ігоря Сніжка

2 лютого в Куликівській школі відбувся військово-патріотичний турнір "Нумо, козаченьки!", присвячеий пам'яті загиблого в зоні АТО полковника ЗСУ Ігоря Сніжка з Куликівки та всіх загиблих і померлих воїнів АТО з Куликівщини. Змагалися команди юнаків 11 класу "Вояки" та 10 класу "Козаки". Гостями турніру була команда ліцеїстів Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою (колишні учні школи).

Майбутні воїни змагалися в кількох конкурсах: представлення, стройова підготовка, розряджання і споряджання магазина, розбірка та збірка автомата, арм-реслінг, теоретична підготовка, перетягування канату. В напруженій боротьбі перемогу здобула команда 11 класу "Вояки".

Справжній військовий вишкіл та злагодженість продемонструвала команда ліцеїстів.

Переможці і призери отримали грамоти та солодкі подарунки від народного депутата України Валерія Давиденка.

Помічник депутата Любов Наумець привітала учасників турніру та вручила Почесну грамоту організатору пам'ятних заходів викладачу школи підполклвнику запасу Леоніду Корнійчику.

Оцінювало вправність майбутніх захисників України поважне жюрі у складі: військового комісара Куликівського РВК Тараса Бондаренка та учасників АТО Миколи Безбородька і Сергія Пархоменка.

За особистий внесок у справу військово-патріотичного виховання молоді військовий комісар Тарас Бондаренко вручив підполковнику запасу Леоніду Корнійчику медаль "Захиснику Вітчизни".


Сектор інформаційної діяльності 
та комунікацій з громадськістю 
апарату райдержадміністрації