Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

05 лютого 2018

Вшанували пам'ять Ігоря Сніжка

3 лютого, в день третіх роковин загибелі в зоні АТО полковника Збройних Сил України, уродженця Куликівки Ігоря Сніжка, на подвір’ї Куликівської школи зібралася громадськість та гості району щоб вшанувати пам’ять героя-земляка. Приїхали рідні і близькі Ігоря Сергійовича, його товариші по службі. Віддати шану захиснику України прийшли заступник голови райдержадміністрації Олена Баглай, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, начальник управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту селищної ради Світлана Масльонка, члени районних громадських організацій: Спілки ветеранів АТО, ветеранів України, "Союз Чорнобиль України", учні та вчителі Куликівської школи, ліцеїсти Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, небайдужі жителі селища.

Ведучі заходу з біллю у голосі говорили про несправедливу неоголошену війну, яка чорною хмарою нависла над українським Донбасом, і яка уже забрала життя тисяч українських воїнів, серед яких і наші земляки Сергій Парубець із Дрімайлівки та Ігор Сніжок з Куликівки. Вони нагадали присутнім про дитячі та юнацькі роки загиблого воїна, про його мрію стати військовим, яку він і втілив у життя.

У своїх виступах представники районної і селищної влади закликали присутніх свято берегти пам'ять про загиблого героя-земляка Ігоря Сніжка та усіх захисників України і бути достойними їх подвигу.

Користуючись нагодою заступник голови районної ради Юрій Крепосний вручив дружині Ігоря Сніжка Ірині книгу "На палаючому сході", яка була видана у 2017 році на кошти обласного бюджету. В книзі зібрані новели (на основі публікацій в ЗМІ) про учасників АТО Чернігівщини. Одна з новел книги присвячена Ігорю Сніжку.

Гарними словами згадував загиблого героя його товариш по службі Юрій Попов, наголосивши, що Ігор Сніжок був не тільки зразковим воїном, а й добрим товаришем, гарним сім’янином і справжнім чоловіком.

Про військову звитягу і героїзм українських воїнів говорив у своєму зверненні до присутніх викладач предмету "Захист Вітчизни" Куликівської школи, підполковник запасу Леонід Корнійчик.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблого земляка та усіх патріотів, що віддали життя за Україну.

Далі учасники заходу вирушили до селищного кладовища, де похований Ігор Сніжок. Тут поклали квіти на могилу загиблого земляка і ще раз вшанували його пам'ять хвилиною мовчання.

Сектор інформаційної діяльності 
та комунікацій з громадськістю 
апарату райдержадміністрації