Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

06 лютого 2018

Шість багатодітних родин Куликівщини отримали подарунки в рамках обласної програми

Приємний сюрприз очікував сьогодні шість багатодітних родин району, які зібралися в райдержадміністрації. Це родини Колько Ірини Миколаївни, Ічанської Марини Іванівни, Бушко Олени Сергіївни з Жуківки, Ткаченко Людмили Борисівни з Виблів, Глузд Наталії Володимирівни з Ковчина та Сенченко Антоніни Василівни із Салтикової Дівиці. В кожній з цих родин виховують по п'ятеро діток.

Від імені обласної і районної влади родини теплими словами привітали директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш, голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд та заступник голови районної ради Юрій Крепосний. Посадовці зичили багатодітним родинам здоров'я і добробуту, бажали діткам успіхів і досягнень в навчанні, спорті, мистецтві та інших сферах і висловили впевненість, що сьогоднішня турбота батьків і влади про маленьких українців з часом принесе щедрі плоди, і вже через якийсь десяток-два років саме вони прославлятимуть нашу державу по всьому світові.

Олексій Ракоїд, Юрій Крепосний та Ніна Лемеш вручили родинам Колько, Ічанської, Сенченко, Ткаченко та Глузд сертифікати на отримання двоярусних ліжок для дитячої кімнати. Власне самі ліжка будуть доправлені родинам упродовж двох днів 6-7 лютого. Родина Бушко ортимала в подарунок п'ять комплектів постільної білизни.

Всі подарунки придбані за кошти обласного бюджету в рамках Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

Сектор інформаційної діяльності 
та комунікацій з громадськістю 
апарату райдержадміністрації