Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

09 лютого 2018

Олексій Ракоїд: спільно зробили ще одну добру справу

В Дроздівській загальноосвітній школі 9 лютого зустрічали цілу делегацію посадовців з району. На зустріч з педагогічним колективом, батьками, учнями Дроздівської ЗОШ І-ІІ ст., жителями села прибули голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, начальник відділу оосвіти райдержадміністрації Людмила Анюховська, начальник управління освіти, культури, туризму, сім', молоді та спорту Куликівської селищної ради Світлана Масльонка.

Нагодою зустрічі стало завершення будівництва внутрішніх санвузлів у школі. Роботи відбувалися за підтримки районної і сільської влади, місцевих підприємців. Будівництво об'єкту перетворилося на справжню сільську толоку. Тут працювали батьки, вчителі, технічний персонал, місцеві майстри.

Учні та викладачі школи підготували для гостей вітальну музично-хореографічну програму "За добру справу щире Вам спасибі!". Директор школи Любов Шемендюк подякувала усім, хто долучився до робіт по реалізації проекту та вручила Подяки від дирекції школи голові райдержадміністрації Олексію Ракоїду, завідувачу сектору ресурсного забезпечення територій відділу економічного розвитку райдержадміністрації колишньому учню школи Віталію Коржу і безпосереднім виконавцям робіт батьку і сину Олександру і Дмитру Шкуропаті, жителям цього ж села. Ще одна подяка буде передана спонсору робіт місцевому підприємцю Володимиру Кравченку.

Олексій Ракоїд подякував Дроздівській громаді за згуртованість в усіх починаннях і наголосив, що Дроздівка може слугувати прикладом для інших громад району, області і навіть України. В селі спільними зусиллями проклали водогони, нещодавно завершилися роботи по будівництву твердопаливної котельні в школі, триває проект поліпшення стану водойми Близниця.

Цього ж дня на зустрічі голова райдержадміністрації вручив керівнику аматорського хореографічного колективу «Зоряна» Дроздівського СБК Оксані Зубок сертифікат на отримання 12 пар сценічного взуття. Під час останньої робочої поїздки голови райдержадміністрації до Дроздівки керівник "Зоряни" звернулася до районної влади з проханням надати допомогу у придбання сценічного взуття для колективу, який незабаром, 24-25 лютого 2018 року, буде захищати честь України на міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ» в м. Києві. Питання вдалося вирішити за відносно короткий термін. Гроші на пошиття взуття виділили з районного бюджету.