Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

27 лютого 2018

Куликівська селищна рада ухвалила офіційне звернення до вищих державних інститутів влади щодо закріплення частки зарахування акцизного податку на пальне до бюджетів ОТГ

27 лютого відбулося засідання п'ятої сесії селищної ради сьомого скликання. В роботі сесії взяли участь виконувачі обов'язків старост сіл.

Вела засідання селищний голова Наталія Халімон.

На порядок денний сесії було внесено 35 питань, 19 з яких склав блок земельних питань: щодо надання дозволів на виготовлення та затвердження проектів землеустрою, передачу у власність та оренду земельних ділянок, припинення права оренди тощо.

Депутати заслухали звіт начальника фінансового управління селищної ради Лариси Авжи про виконання селищного та сільських бюджетів за 2017 рік.

Селищна рада підтримала звернення районного військового комісаріату та затвердила цільову Програму підтримки Куликівського районного військового комісаріату зі створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2018 рік. З інформацією про мету створення та завдання територіального центру комплектування та соціальної підтримки на спільному засіданні постійних комісій селищної ради, яке відбулося цього ж дня, виступив військовий комісар Тарас Бондаренко.

Крім того, на сесії було затверджене рішення про вступ Куликівської селищної ради в Асоціацію органів місцевого самоврядування "Асоціація об'єднаних територіальних громад", затверджений Статут комунального підприємства "Куликівське виробниче управління житлово-комунального господарства Куликівської селищної ради" у новій редакції, ухвалені рішення по окремих організаційно-кадрових питаннях, що стосуються роботи селищної ради, виконкому та структурних підрозділів.

З метою недопущення втрат місцевих бюджетів Куликівська селищна рада ухвалила текст з офіційного Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо закріплення частки зарахування акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до бюджетів ОТГ(ЗВЕРНЕННЯ).

Всі питання порядку денного були детально обговорені на спільному засіданні постійних комісій та з урахуванням зауважень і пропозицій затверджені рішення по кожному з розглянутих питань.

Детальніше з рішеннями п'ятої сесії районної ради сьомого скликання можна ознайомитись на офіційному сайті Куликівської селищної ради.


Сектор інформаційної діяльності 
та комунікацій з громадськістю 
апарату райдержадміністрації