Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

02 березня 2018

Презентація нової книги Петра Антоненка "Стріла" в районній бібліотеці

2 березня в центральній районній бібліотеці відбулася презентація прозово-поетичної збірки "Стріла" відомого в районі та області журналіста і письменника редактора газети "Світ-інфо" Петра Антоненка. Автор видання народився в маленькому селі Авдіївка на Куликівщині і нині мешкає в Куликівці.

Директор централізованої бібліотечної системи Інна Янголь відкрила презентацію книги поетичними рядками автора "Усе в житті передостаннє..." Ведучі коротко ознайомили учасників презентації з біографією автора збірки. Петро Антоненко свого часу закінчив факультет журналістики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка і відтоді більше 40 років життя присвятив журналістиці. Довгий час працював у районній газеті "Поліська правда", в роки народження незалежної України став редактором відомої в області газети "Сіверщина", кілька років працював заступником редактора культурологічного просвітницького тижневика “Слово Просвіти” в Києві. Останні шість років є редактором обласної газети "Світ-інфо". Член Національної спілки журналістів України, лауреат кількох літературних і журналістських премій.

На презентації були присутні бібліотекарі району, члени літературно-мистецької світлиці "Стежина", що діє при центральній районній бібліотеці, друзі і шанувальники автора.

Петро Антоненко поділився своїми роздумами на тему власної творчості, розповів про свою журналістську діяльність, яка свого часу тісно переплелася з літературним доробком, про перші літературні проби пера, про видавничий досвід.

Звісно не обійшлося без поетичних і прозових рядків з книги "Стріла", які зачитав сам автор.

Від імені районної ради Петра Антоненка з виходом нової збірки привітала керуюча справами Олена Баглай. Керівник літературно-мистецької світлиці "Стежина" Людмила Ковальчук привітала автора від колег по літературному перу (місцевих авторів) та поділилася враженнями від його нової книги.

Завершилася презентація традиційною автограф-сесією. Бажаючі мали змогу придбати збірку з автографом автора.

Таким чином, до літературної скарбниці видань авторів району додалася ще одна книга.

Це вже третя збірка Петра Антоненка, яка побачила світ. Видання вийшло друком у грудні 2017 року коштом обласного бюджету за результатами конкурсу рукописів місцевих авторів в рамках обласної програми підтримки книговидання. Тижнем раніше автор вже презентував свою книгу в Чернігівській центральній міській бібліотеці імені М. М. Коцюбинського.


Сектор інформаційної діяльності 
та комунікацій з громадськістю 
апарату райдержадміністрації