Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

05 березня 2018

Олексій Ракоїд: В Авдіївці має повноцінно запрацювати соціально-побутовий культурний центр

5 березня голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд побував з робочою поїздкою в Авдіївці. Очільник району відвідав сільський будинок культури, де зустрівся з активом села.

Голова райдержадміністрації цікавився, як просувається процес створення на базі сільського закладу культури соціально-побутового культурного центру. Така ідея була запропонована керівництвом району, як альтернатива для малих сіл району, де в процесі оптимізації були закриті школи і будинки культури лишилися єдиними осередками культурно-освітнього життя громад. До переліку традиційних платних послуг, які надають заклади культури, в таких центрах будуть додані побутові (взуттєвика, перукаря тощо) та деякі інші послуги.

В Авдіївському будинку культури вже проведена певна робота в цьому напрямку. Тут працює молодий фахівець, яка надає перукарські послуги та послуги манікюру. В закладі облаштували народознавчу світлицю, в подальшому планують надавати послуги з оренди приміщення для проведення поминальних обідів.

Однак в приміщенні відсутнє тепло, а це значно нівелює можливості повноцінної роботи закладу в холодні пори року.

Провівши попередні консультації з представниками громади райдержадміністрація рекомендувала відновити систему опалення в закладі. Для цього з районного бюджету ще восени минулого року були виділені кошти на придбання твердопаливного котла. Котел був придбаний, але роботи з його встановлення не розпочаті й досі.

Наразі сільські будинки культури перейшли у підпорядкування відповідних управлінських структур об'єднаної територіальної громади. Проте Олексій Ракоїд під час розмови з представниками громади закликав активізувати роботу і завершити розпочату разом справу. В заклад має нарешті зайти тепло і дати йому нове життя і дихання.

- Тут має бути завжди людно, в будь-яку пору року. І центр дійсно має стати осередком спілкування, культурного життя села, місцем, де надають якісні послуги та збираються для обговорення важливих питань життя малої громади, - наголосив Олексій Ракоїд.

- З настанням тепла тут планують розпочати роботи по перевірці системи опалення, реконструкції топочної та встановленню котла, - повідомив виконувач обов'язків старости села Авдіївка Валерій Корявець.


Сектор інформаційної діяльності 
та комунікацій з громадськістю 
апарату райдержадміністрації