Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

01 січня 1970

ОГОЛОШЕННЯ

про початок прийому пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури»

Відповідно до частин 4 та 6 статті 213 Закону України «Про культуру» сектор культури і туризму Куликівської районної державної адміністрації оголошує початок прийому пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Куликівський районний будинок культури».

Членами комісії можуть бути:

незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

є членом трудового колективу закладу, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Відбір кандидатур для включення до складу комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі в жеребкуванні громадська організація до 27 березня 2018 року подає сектору культури і туризму районної державної адміністрації:

лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу комісії;

заяву та анкету.

Для довідок звертатися за адресою: вул. Миру, буд. №114, смт Куликівка, Куликівський район, Чернігівська область, 16331, контактний телефон: (063) 684-04-95, Семироз Уляна Михайлівна, електронна адреса: kulykivka.culture@gmail.com.

Анкета.doc

Заява.doc