Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

05 квітня 2018

Щороку у квітні Куликівщина активно долучається до Всеукраїнської екологічної акції "За чисте довкілля"

Напередодні Великодніх свят, 5 квітня у Чистий четвер, в Куликівці та всіх селах Куликівського району закипіла активна робота по прибиранню територій.

Працівники установ та організацій наводили лад біля своїх приміщень та на закріплених територіях.

Наводити лад у своїй оселі напередодні Великодня стало доброю традицією для українців. Свій внесок у спільну справу доклали і небайдужі жителі сіл та райцентру, які взялися за прибирання своїх прибудинкових територій та господарських ділянок.

На площі Куликівки вже почали встановлення Великодньої композиції, яка створила передсвятковий настрій для жителів і гостей селища.

Загалом упродовж весняної акції (квітня-травня) в усіх населених пунктах району будуть проведені роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, вулиць, доріг, тротуарів та зупинок громадського транспорту, а також очищення від сміття прилеглих до житлових масивів територій.