Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

06 квітня 2018

Шановні жителі Куликівщини!

Напередодні світлого Христового Воскресіння звертаюсь до Вас із вітаннями і найщирішими побажаннями здоров’я, миру і злагоди у Ваших родинах.

Це радісне свято повертає нас усіх до духовних витоків, в основі яких є вічні християнські, загальнолюдські цінності - Віра, Надія, Любов, Терпимість і Милосердя. Ці віками випробувані істини сьогодні набувають особливої ваги для нашого народу, який проходить нелегкий, але вірний шлях до гідного життя, спонукають до єднання та співпраці задля добра, миру і злагоди, задля щастя майбутніх поколінь.

Саме на нашій землі, багатій духовними традиціями, відчувається поєднання нинішньої християнської культури з тисячолітньою культурою наших предків. Як у часи зародження християнства, так і сьогодні людям потрібне свято Христового Воскресіння, як символ духовного очищення і відродження.

Поступово ми усвідомлюємо, що однією з основ нашого буття, подальшого розвитку, звершень, до яких ми всі прагнемо, є віра і духовність всього суспільства, кожного з нас.

Гадаю, що саме відродження духовності стане потужними поштовхом до відродження нації, до усвідомлення себе великим європейським народом з прадавнім корінням та багатовіковою історією.

Нехай Великдень наповнить радістю Ваші серця і душі, додасть сили і наснаги, принесе достаток та благополуччя в кожний дім, нехай він стане святом духовного оновлення і порозуміння між людьми.

Міцного вам здоров’я, радощів, щастя та Божого благословення у всіх ваших ділах і помислах.

Голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд