Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

26 квітня 2018

Сучасні комп’ютери - кожній школі!

Сьогодні голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд відвідав Дроздівську ЗОШ І-ІІ ступенів з приємною місією, щоб вручити 8 новеньких ноутбуків для комп’ютерного класу школи. У затишному світлому яскравому актовому залі керівника району зустріли концертною програмою школярі та вчителі. Звертаючись до присутніх Олексій Ракоїд згадав про сьогоднішню сумну дату – 32-ї роковини Чорнобильської катастрофи та закликав запалити свічку в пам’ять про загиблих ліквідаторів. Голова райдержадміністрації розповів про те, що ноутбуки, які отримує сьогодні школа, були придбані за рахунок залишків освітньої субвенції, які утворились на кінець 2017 року. Повідомив, що після обговорення питання з директорами шкіл про найбільші потреби навчальних закладів, директори шкіл прийшли до спільної думки, що на сьогодні найбільш необхідним придбанням для розвитку навчальних закладів є комп’ютерна техніка.

Очільник району вручив учням ноутбуки та побажав усім присутнім здоров’я, добра та успіхів у навчанні.

Директор школи Любов Шемендюк подякувала за подарунки.

Цього ж дня голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд побував і в Орлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, щоб також вручити школі ноутбуки для комп’ютерного класу.

Користуючись нагодою Олексій Ракоїд разом із директором школи Лідією Носенко обійшли подвір’я школи та обговорили плани щодо подальшого благоустрою та впорядкування території.