Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

26 квітня 2018

26 квітня, у день 32-х роковин аварії на ЧАЕС, в Куликівці біля пам’ятного знаку Героям Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм «Чорнобиль -пам"яті полин»

Для участі у заході зібралися ліквідатори з району, члени громадської організації "Союз Чорнобиль України".

Від імені районної влади та Куликівської селищної ради вшанувати учасників ліквідації аварії на ЧАЕС прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко, заступник голови районної ради Юрій Крепосний та заступник селищного голови з гуманітарних питань Володимир Повозник. На заході також були присутні керівники і працівники районних установ та організацій, представники громадських об’єднань, шкільна молодь, небайдужі жителі селища та сіл об’єднаної громади.

На початку мітингу ведуча нагадала присутнім про трагічні події 26 квітня 1986 року, які з часом назвуть найбільшою техногенно-екологічною катастрофою в історії людства. Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх померлих ліквідаторів.

Зі словами пошани та вдячності до ліквідаторів району звернулися Петро Єрко, Юрій Крепосний, Володимир Повозник. Посадовці говорили про відповідальність людства за збереження екологічного здоров’я планети, про недопущення у подальшому подібних техногенних катастроф, про самовідданий подвиг героїв-ліквідаторів, про необхідність постійної уваги з боку влади і суспільства до цих людей та їх проблем.

За активнну громадську роботу та з нагоди 32-х роковин Чорнобильської катастрофи керівники вручили Почесну грамоту райдержадміністрації і районної ради ліквідатору з Бакланової Муравійки Пєтухову Юрію Павловичу. Медаллю "За мужність і героїзм" ВГО "Союз Чорнобиль України" був нагороджений ліквідатор з Дроздівки Боженок Віктор Михайлович.

Помічник народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець зачитала звернення парламентаря до чорнобильців з нагоди 32-х роковин аварії на ЧАЕС та вручила матеріальну допомогу на розвиток громадської організації «Союз «Чорнобиль України».

Учасники мітингу поклали букети квітів до пам’ятного знаку.

Насамкінець актуально і патріотично прозвучав Державний Гімн України.

Цього ж дня ліквідатори поклали квіти до пам’ятного знаку на вулиці Героїв Чорнобиля, що в Куликівці.