Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

07 травня 2018

Щороку в рамках акції "Зі святом Перемоги!" керівники району вітають ветеранів війни з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за місцем проживання.

07 травня голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд та голова районної організації ветеранів Анатолій Мацьвійко відвідали село Грабівка, де завітали до господи ветерана Другої світової Федора Івановича Осипчука.

Посадовці щиро вітали ветерана зі святом, зичили здоров'я і родинного затишку та дякували за Перемогу.

Від голови облдержадміністрації Валерія Куліча та голови обласної ради Ігоря Вдовенка районні посадовці вручили ветерану вітальну листівку.

В оселі ветерана тепло, чисто і затишно. Живуть разом із дружиною Ольгою Степанівною. Старенькі подякували за увагу і привітання.

Також голова районної державної адміністрації поклав квіти біля обеліска та братської могили у селі Грабівка та відвідав сільський будинок фолькльору, де нещодавно створено культурний центр по наданню послуг жителям села.

Цього ж дня керівники привітали з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ще двох ветеранів зі Смолянки. Це Науменко Василь Тимофійович та Духно Степан Григорович.