Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

30 травня 2018

Про підсумки проходження опалювального сезону 2017-2018 років, завдання з підготовки господарського комплексу і об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та питання підсумків проведення комплексу весняно-польових робіт підприємствами агропромислового комплексу району

обговорили сьогодні на засіданні Колегії районної державної адміністрації.

Відповідним розпорядженням голови райдержадміністрації створено районний оперативний штаб з підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури району в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та затверджено план комплексних заходів з підготовки господарського комплексу і об’єктів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Відкриваючи зібрання, голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд наголосив, що протягом всього опалювального сезону 2017-2018 років соціальні об’єкти та житловий фонд району були забезпечені теплопостачанням, опалювальний сезон, який розпочався у жовтні 2017 року, пройшов стабільно. Зазначив, що від того, як будуть проведені підготовчі роботи до нового опалювального періоду, залежить робота всіх сфер життєдіяльності району у зимовий період.

Із доповіддю виступив перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Єрко, який проаналізував стан підготовки та проходження опалювального періоду 2017-2018 років та детально зупинився на завданнях, які стоять перед підприємствами, установами району щодо підготовки до нового опалювального сезону.

Заступник Куликівського селищного голови з питань житлово-комунального господарства Віктор Богдан, головний лікар комунального закладу «Куликівська центральна районна лікарня» Оксана Хорошок, керівник господарської групи відділу освіти районної державної адміністрації Сергій Зеленський окреслили заходи по підготовці установ району до нового опалювального періоду, виконання яких необхідно розпочати вже сьогодні і завершити до початку опалювального сезону.

По питанню підсумків проведення комплексу весняно-польових робіт підприємствами агропромислового комплексу району прозвітувала головний спеціаліст відділу економічного та агропромислового розвитку районної державної адміністрації Тетяна Пронько. Зазначила, що посівна компанія 2018 року проходила у складних погодних умовах, але аграрії району завершили сівбу у оптимальні строки. Розповіла про роботи з підживлення озимих зернових культур.