Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

01 червня 2018

Міжнародний день захисту дітей

відзначили 1 червня найменші жителі Куликівщини. Багаточисельна різнокольорова юрба школярів і дошкільнят наповнила веселими голосами і щирим сміхом центральну площу і парк Куликівки.

Теплі слова привітань на адресу найменших учасників заходу прозвучали від першого заступника голови райдержадміністрації Петра Єрка, заступник голови районної ради Юрія Крепосного, заступника селищного голови Володимира Повозника, помічника народного депутата України Валерія Давиденка Любові Наумець.

Програма районного свята: "Дитинство веселкове - щасливе і чудове" була дуже насиченою і цікавою: конкурс малюнків на плакатах і на асфальті, ігротека, різноманітні майстер-класи, виїзна торгівля, батути, святковий концерт.

До маленьких куликівчан приєдналися групи школярів з Дрімайлівки, Ковчина, Горбового.

Призом для переможців і призерів конкурсу малюнків на асфальті був безкоштовний святковий обід у кафе "Чікаго" (смт Куликівка).

Центр позашкільної освіти організував для дітей ігротеку і майстер-клас по ліпленню з солоного тіста. Місцева майстриня Ольга Батюк навчала бажаючих виготовляти вироби із стрічок.

Черги дітлахів зібралися біля батуту для малюків, лотків з іграшками, та біля місця, де продавали солодку вату.

Цікавою була і концертна програма. Юні артисти подарували ровесникам чудовий концерт.

Всі учасники свята із задоволенням ласували солодощами і смачним морозивом від організаторів районного свята та спонсорів.