Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

15 червня 2018

Військовозобов'язані Куликівщини відбули на навчання до смт Гончарівське

Відповідно до плану підготовки оперативного командування «Північ» щодо формування бригади територіальної оборони з 13 по 27 червня на базі військової частини смт Гончарівське проводитимуться навчання резервістів.

Військовозобов’язані Куликівського району 13, 14 та 15 червня ц. р. відбули на навчання до смт Гончарівське. На пункті збору біля Куликівського професійного аграрного ліцею працівники райвійськкомату провели реєстрацію і тестування чоловіків. До Гончарівського відбули офіцери, сержанти та солдати, які перебувають у резерві.

Військовий комісар Куликівського районного військового комісаріату Тарас Бондаренко та головний спеціаліст з мобілізаціної роботи, питань надзвичайних ситуацій та запобігання і виявлення корупції апарату районної державної адміністрації Олег Клочок побажали військовозобов'язаним гідно представити Куликівщину на зборах і повернутися додому з набутими військовими знаннями і вміннями.

Доставку військовозобов’язаних до пункту призначення здійснено транспортом відділу освіти районної державної адміністрації. З районного бюджету виділені кошти на паливно-мастильні матеріали. Також допомогу паливно-мастильними матеріалами надали ТОВ «Горбів-Агро» /керівник - Штупун Андрій Миколайович/ та ТОВ «Гетьманське» /керівник - Лисянський Юрій Васильович/.