20 вересня 2018

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської обласної державної адміністрації  спільно з Центром професійних бухгалтерів (Метелиця В.М.) організовує навчальні семінари серед аграрних підприємств.

Для керівників і бухгалтерів аграрного сектору підготовлено семінар на тему: «Актуально про орендну плату за землю, податок на додану вартість, касові операції,  про працю».

ЗМІСТ СЕМІНАРУ:

 1. Оренда та емфітевзис землі: облік і оподаткування.
 2. Основні напрямки бюджетної політики на 2019-2021 рр.
 3. ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ: причини коригування, заповнення РК у прикладах, періоди відображення РК у декларації з ПДВ, реєстрація «зменшуючого» РК до ПН, виправлення ПН на прохання покупця, помилкова зведена ПН, оплата товару кількома авансовими платежами, ПК на підставі рахунку, таблиця даних платника ПДВ; якщо таблицю враховано, але накладну заблоковано; показники СМКОР в Електронному кабінеті, скарга на рішення про відмову у реєстрації ПН/РК в ЄРПН, ризикові платники ПДВ, тимчасова передача регліміту і ПК, більше двох знаків після коми в ціні ПН, формування податкового кредиту при неподанні постачальником податкової звітності, довідку 20 – ОПП до органів ДФС подає орендодавець і орендар, втрати сільгосппродукції, уцінка запасів, надання майна в оренду, 20-ОПП, експортні операції, експорт сої, зміни у декларації з ПДВ, облік витрачання ПММ.
 4. БЮДЖЕТНА ПІДТРИМКА: облік бюджетної підтримки, ПДВ-дотація.
 5. ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ: перевірки Держпраці у поточному році, застосування фінансових санкцій за порушення трудового законодавства, розмір авансу, відповідальність за невиплату авансу, повідомлення працівника про нараховану зарплату, страховий стаж при виплаті лікарняних, соціальні відпустки, додаткова відпустка за роботу на комп’ютері, виплата відпускних після відпустки, військова служба в трудовій книжці, зменшення коефіцієнта коригування, ненарахування індексації зарплати та нарахування у меншому розмірі, надурочні роботи.
 6. ПДФО, ВЗ, ЄСВ: затримка розрахунку при звільненні, поворотна фінансова допомога (позика) фізособі, купівля у фізособи нерухомості та землі для ОСГ, подарунки фізособі в 1 ДФ, ЄСВ з членів ФГ, відповідальність члена ФГ за несплату ЄСВ, нові форми звіту з ЄСВ.
 7. ЄДИНИЙ ПОДАТОК 4 ГРУПИ: інформація про НГО земель на сайті ДФСУ, зміна площ с.г. угідь протягом року, зміни розрахунку частки с.г. виробництва.
 8. ПОДАТОК НА НЕРУХОМІСТЬ: будівлі сільськогосподарського призначення, складське господарство.
 9. ЕКОЛОГІЧНИЙ ПОДАТОК: викиди в атмосферне повітря.
 10. РОЗРАХУНКОВО-КАСОВІ ОПЕРАЦІЇ: порядок оприбуткування готівки в касі, касові операції відокремлених підрозділів, порядковий номер на ПКО/ВКО, приклади заповнення ПКО і ВКО, реквізити ВКО, правила заокруглення сум готівкових розрахунків, штрафи за несвоєчасно повернуті підзвітні суми.
 11. РІЗНЕ: облік безповоротної фінансової допомоги, облік нецільової благодійної допомоги, застосування МСФЗ, новий закон про ТОВ та ТДВ, хто втратив право на субсидію, підвищення облікової ставки НБУ, ставки місцевих податків і зборів на 2019 рік.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

ДАТА, ЧАС ПРОВЕДЕННЯ

Департамент АПРЕПР Чернігівської ОДА (Проспект Миру 14, 3 пов. (малий зал).

27.09, початок реєстрації 10.00,

семінар 11.00-14.00 (додатково виділяється час для надання відповідей на питання)

Семінар коштує 550 грн. з учасника. Вартість включає роздатковий матеріал «Актуально про орендну плату за землю, податок на додану вартість, касові операції, працю», 64 стор.

Додаткова інформація на сайті: http://www.cpau.kiev.ua.

Про бажання взяти участь у семінарі просимо повідомити відділ економічного та агропромислового розвитку районної державної адміністрації (т. (04643) 2-12-42)