Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

21 вересня 2018

До 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Чернігівщини та Дня партизанської слави

21 вересня Чернігівщина відзначає 75 річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

У рамках відзначення 75-ї річниці вигнання німецько-фашистських загарбників та з нагоди Дня партизанської слави у смт Куликівка відбулись урочисті заходи.

Двома святковими колонами від приміщення районної державної адміністрації та від Куликівської ЗОШ учасники заходу вирушили до обеліску Слави, де відбувся мітинг-реквієм.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих воїнів Другої світової війни та нинішніх захисників України у зоні проведення АТО та поклали квіти до обеліску та могил загиблих воїнів-визволителів Куликівщини.

До присутніх з вітальними словами звернулись перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко, заступник голови районної ради Юрій Крепосний та голова районної ради Наталія Халімон. Посадовці нагадали присутнім про те, наскільки дорогу ціну сплатили наші діди і прадіди за визволення рідної землі від нацистів та закликали шанувати і приділяти більше уваги ветеранам, які живуть поряд. Говорили про такий бажаний для всіх українців мир і бажали якнайшвидшого завершення військової агресії на сході.

До вітальних слів долучилися районний військовий комісар Тарас Бондаренко та представник народного депутата України Валерія Давиденка Любов Наумець.

Ведучими і учасниками мітингу були діти. З їхніх вуст слова про спустошливу окупацію, радість визволення та вдячності визволителям звучали особливо зворушливо.

Після заходів біля обеліску Слави керівники району та громади поклали квітів до братської могили, могили Героя Радянського Союзу Марка Гузя на селищному кладовищі та біля пам’ятного знаку на Алеї Миру.