Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

01 жовтня 2018

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.

Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Сьогодні з нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Дня ветерана голова Куликівської райдержадміністрації Олексій Ракоїд, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юлія Постернак, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Юрій Лаврінчук відвідали стаціонарне відділення територіального центру в селі Орлівка

Посадовці привітали присутніх з днем людей поважного віку, поцікавилися їхніми проблемами, умовами проживання, харчування, забезпечення медикаментами, побажали здоров’я, тепла та довголіття.

Учні місцевої школи та учасники художньої самодіяльності Орлівського сільського будинку культури подарували учасникам заходу годину святкового настрою пісенними і віршованими привітаннями.