back

04 жовтня 2018

«Розфарбуй свій світ»

Напередодні відзначення міжнародного дня людей похилого віку в стаціонарному відділенні Куликівського Територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) 27 вересня пройшов майстер-клас правопівкульного малювання «Розфарбуй свій світ».

Для проведення майстер-класу на запрошення відгукнулася місцева майстриня Оксана Кузьменко. Учасники заходу - жителі стаціонарного відділення, люди літнього віку.

У стаціонарному відділенні с. Орлівка на утриманні перебуває 34 особи, це самотні люди, які чекають турботи і уваги від оточуючих. Відомо, що однією з  психологічних проблем людей старшого покоління є втрата мотивації. Аби допомогти літнім людям усвідомити свої можливості, а також урізноманітнити проведення дозвілля – відбулося проведення цікавого, захоплюючого заняття з малювання. Освоєння нових навичок припала до душі всім присутнім.

Під час роботи учасники процесу ділилися своїми життєвими історіями, згадували непросте дитинство, юність, кохання.

Готові малюнки – це результати зосередженої роботи кожного. Творчість, як елемент різностороннього розвитку, що дає можливість відкривати свої індивідуальні особливості, здібності та мотивує рухатися вперед.

Оскільки активне, творче дозвілля покращує емоційний стан, сприяє гармонійному розвитку усіх сфер особистості, а також враховуючи, позитивні відгуки учасників заходу,  соціальних працівників, що здійснюють догляд практика проведення арт-заходів обов’язково буде продовжена.