Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

11 жовтня 2018

Урочисте відкриття спортивного майданчика у Куликівці

Сьогодні, 11 жовтня, в селищі Куликівка на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Проект реалізовано за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», відповідно до якої 50% коштів виділено з державного бюджету, а 50% - з районного. Загальна сума виділених коштів становить 1 млн 499 тис. грн: 749,5 тис грн. становлять кошти  державного бюджету, решта – залишок коштів освітньої субвенції за рахунок реорганізації навчальних закладів за минулі роки.

З нагоди такого спортивного дійства біля Куликівської загальноосвітньої школи зібрались учні та вчителі, кращі футбольні команди району і, звісно, почесні гості.

Привітати учнів з визначною подією в житті школи та району завітали директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, заслужений майстер спорту України, призерка чемпіонатів світу, Європи та Кубків світу з біатлону, учасниця Олімпійських ігор в Ногано, Солт-Лейк, Турині Ніна Лемеш, голова Куликівської районної державної адміністрації Олексій Ракоїд, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, Куликівський селищний голова /ОТГ/ Наталія Халімон та інші.

Директор Департаменту Ніна Лемеш у своєму виступі зазначила, що відкриття спортивного майданчику є знаковою подією для селища та району. Повідомила, що в області відкрито 11 таких спортивних майданчиків, один з яких у Куликівці. Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь району у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.

Очільник району Олексій Ракоїд привітав всіх зі святом, подякував усім причетним за допомогу в будівництві цього майданчика, запевнив, що в спортивному житті району відбудуться позитивні зміни. Зазначив, що створення умов для занять спортом дасть можливість виховувати здорову націю. Завдання на сьогодення полягає в ефективному використанні таких майданчиків.

Право перерізати символічну стрічку було надано директору Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної Ніні Лемеш та голові районної державної адміністрації Олексію Ракоїду.

Перш ніж пересікти вхід до поля, лідерам чемпіонату району з футболу були вручені кубки, а саме: за перше місце, яке виборола команда «Вимал» с. Виблі, друге місце – «Торнадо» смт Куликівка, третє місце – «Нива» с. Авдіївка.

Кращі футбольні команди району під оплески присутніх першими мали право увійти до стадіону.