Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

25 жовтня 2018

Шановні працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня автомобіліста та дорожника!

Ваша робота має виняткове значення для забезпечення належного рівня функціонування усіх галузей народного господарства. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та сусідніми країнами.

У нашому районі станом доріг постійно опікуються працівники філії «Куликівський райавтодор». Ці невтомні трудівники завжди мають роботу: влітку — ремонт, заміна дорожнього покриття, взимку — очистка від снігу, ожеледиці. Це нелегка робота, але вони виконують її кваліфіковано, гідно несуть свою трудову щоденну вахту.

Велика шана  і людям, які присвятили своє життя водійській справі, які у спеку і  мороз, вдень, а іноді і вночі перебувають за кермом, щоб ми могли належно жити і працювати.

Щиро бажаємо усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху. Будьте завжди керманичами свого життя!

Голова райдержадміністрації                                                        О. РАКОЇД