Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

26 жовтня 2018

До 74-ї річниці вигнання нацистських окупатнів з України

28 жовтня вся наша Україна відзначає одну з найбільш значущих дат в своїй історії — День звільнення від нацистських загарбників. Вперше ця дата в державному календарі свят з’явилася у 2009 році, коли Указом Президента України, з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні, 28 жовтня було офіційно встановлено Днем звільнення України від фашистських загарбників.

Ми маємо пам’ятати усіх, хто загинув у ті трагічні роки. Їх історична перемога над нацизмом дала мир і свободу народам, взаєморозуміння і розвиток демократії, що нині є дорогоцінними надбаннями усього людства.

На жаль, зараз ми зіткнулися з новою трагічною реальністю.

Уже тривалий час українцям доводиться збройно захищати свою країну, протистояти агресору, що цинічно наважився на насильницьке перекроювання кордонів.

Завдяки національній єдності, солідарності міжнародного співтовариства, патріотизму українських солдатів та офіцерів, добровольців та волонтерів, усього суспільства вдалося створити сильне військо і зупинити російську агресію. Нові Збройні Сили України продемонстрували усьому світові боєздатність, військову майстерність та високі людські якості військовослужбовців, довели, що є гідними спадкоємцями і продовжувачами ратної слави переможців нацизму.

З нагоди відзначення 74-ої річниці визволення України від фашистських загарбників біля меморіалу Слави у смт Куликівка відбувся урочистий мітинг та покладання квітів. У заході взяли участь перші особи району та громади: голова районної державної адміністрації Олексій Ракоїд, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, Куликівский селищний голова Наталія Халімон та громадськість селища, ушанувавши світлу пам’ять солдатів – визволителів Куликівщини, полеглих у роки минулої війни.