Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

09 листопада 2018

Вітання працівникам культури та аматорам  народного мистецтва

Щиро і сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення.

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків є  для нас запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Щиро вдячні працівникам сектору культури і туризму районної державної адміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо Вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою

Голова районної державної адміністрації                      Олексій Ракоїд

Заступник голови районної ради                                     Юрій Крепосний