Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kuladm.cg.gov.ua/old
back

29 листопада 2018

Шановні жителі району!

Звертаюся до вас у зв’язку із введенням воєнного стану в 10 областях України. До їх переліку ввійшла і Чернігівська область.

Воєнний стан введено на 30 днів з 28 листопада і триватиме до 26 грудня 2018 року.

Визначені в Указі Президента України заходи носять профілактичний (превентивний) характер. Вони передбачають мобілізацію заходів із захисту кордонів нашої держави у випадку посилення агресії ворога. Приведені у бойову готовність військові підрозділи, посилено охороняються стратегічні та соціально важливі об’єкти.

Усі заклади медицини, освіти, соціального захисту та інші органи державної влади працюють у штатному режимі та забезпечують безперебійне надання послуг населенню. Для звичайних громадян із запровадженням воєнного стану у їхньому побутовому житті нічого не зміниться.

Тому хочу закликати усіх не робити паніки. Особливо, що стосується масових закупок продуктів харчування та зняття готівки. Тому що цими діями ми штучно створимо дефіцит певних продуктів та ріст курсу валюти. Нагадую що ситуація з даного питання контрольована.

Будьте уважними та пильними до підозрілих покинутих речей в громадських місцях, до інформації у соціальних мережах та Інтернеті, не довіряйте підозрілим людям, що вимагатимуть у вас якихось незвичних дій, послуг чи матеріальних засобів, в т.ч. грошей. Звертайтеся до поліції!

Ніяких дій, пов’язаних з обмеженням прав і свобод громадян, вживатись не буде.

Це все заради того, щоб мирні жителі мали можливість жити за звичним розкладом: ходити до школи та на роботу, займатися спортом, відпочивати, відвідувати концерти, музеї, отримувати послуги, всі види виплат та допомоги.

Зберігайте спокій. Не збирайте й не розповсюджуйте фейки та плітки, довіряйте лише офіційним джерелам інформації.

Усе буде добре!

 

Голова Куликівської районної

державної адміністрації                                                       О. Ракоїд